line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Депутатський корпус селищної ради оновився на 75%

IMG 3279У п’ятницю голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь у роботі першої установчої сесії Савинської селищної ради VII скликання. У ході сесії були обрані заступник голови Савинської селищної ради та секретар, сформовано виконавчий комітет, утворено постійні комісії та прийнято низку невідкладних рішень.

 

Під час виборів на посаду Савинського селищного голови балотувалися п’ятеро кандидатів. Набравши 837 голосів, зі значним відривом від інших кандидатів, упевнену перевагу отримав Юрій Миколайович Матвієнко. Також у ході виборів на 75 відсотків оновився депутатський корпус селищної ради, до складу якого увійшли 22 депутати.

 

Відповідно до ст. 11 Закону України "Про службу в органах самоврядування", на початку сесії Юрій Матвієнко, який уперше вступив на службу до самоврядних органів, урочисто склав присягу, а депутатам були вручені посвідчення.

 

IMG 3184Визначаючи велику відповідальність, яку взяли на себе новообрані селищний голова та депутатський корпус, зі щирими побажаннями успіху та плідної роботи, спрямованої на розвиток громади, до присутніх звернувся Степан Масельський. "Я вважаю, що розвиток України, перш за все, починається з села, селища, району. Тому ми з вами покликані зробити все належне, щоб люди не розчарувалися в своєму виборі. Ми, в свою чергу, будемо допомагати вирішувати всі нагальні питання.

 

На превеликий жаль, бюджет Савинської селищної ради несамодостатній і є багато проблем, які потребують серйозних капіталовкладень. По-перше, це забезпечення селища якісною водою. На сьогодні вже зроблено проект на будівництво нової свердловини. На його реалізацію потрібно 5-6 мільйонів гривень. Тому ми, від селищної ради до районного рівня, будемо працювати над залученням коштів.

 

Наступне проблемне питання громади – це житлово-комунальне господарство, на утримання якого потрібні серйозні фінанси. Але для їхнього залучення, перш за все, потрібно створювати ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків), як це зроблено в мікрорайоні цукровиків. Іншого шляху вирішення цього актуального питання немає. Адже для приведення житлового фонду в належний стан кошти з державного, обласного, районного бюджетів виділяються наразі тільки для ОСББ. До того ж, працюють державні програми кредитування на утеплення, заміну вікон, дверей у житловому фонді.

 

Також повинна бути продовжена робота з газифікації та встановлення вуличного освітлення в усіх населених пунктах, які входять до складу територіальної громади. Буде продовжена робота зі створення належних умов у закладах охорони здоров’я та освіти. Зокрема, цього року на базі другої Савинської школи відкрився НВК, але там потрібно ще робити їдальню.

 

Також, завдяки виділеним коштам з районного бюджету, допомозі ПАТ "Мегабанк" та підприємств, які входять до його складу, Савинського цукрового заводу, капітально відремонтовано покрівлю терапевтичного відділення, розташованого в мікрорайоні цукровиків. Тепер стоїть завдання створити там належні умови як для надання медичних послуг, так і для роботи медперсоналу, як це зроблено в денному стаціонарі Савинської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Сьогодні особлива увага приділяється економії енергоносіїв, разом з чим нині реалізується проект розвитку ООН та ЄС "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" в Довгалівському ФАПі, в якому будуть створені всі належні умови та встановлено сучасна енергозберігаюча система опалення. Необхідно робити ремонт покрівлі в Савинському Будинку культури та інше. Тобто, я знаю всі ваші проблеми і буду продовжувати допомагати їх вирішувати, але, в першу чергу, ініціатива повинна йти від вас, представників територіальних громад", – наголосив керівник району. Також Степан Іванович акцентував особливу увагу на питанні наповнення дохідної частини бюджету селищної ради.

 

Потім відбулися вибори секретаря селищної ради та заступника селищного голови, якими стали Ірина Плотнікова та Сергій Горбань.

 

На порядок денний були винесені ще кілька питань. Зокрема, рішенням сесії у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Балаклійського району були передані Савинський ДНЗ ясла-садок №1 та Савинський і Довгалівський Будинки культури. Затверджені також інші питання.

 

IMG 3210IMG 3275IMG 3227


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь