line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Всеукраїнський семінар засвідчив високий рівень освіти Балаклійщини

seminar syn1На базі Балаклійського ліцею відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів на тему: "Розвиток освітнього простору позашкільного навчального закладу еколого-натуралістичного напрямку в сучасних умовах". До Балаклії приїхали директори позашкільних закладів названого спрямування з усієї України.

 

Семінар-практикум проходив за участі директора Національного еколого-натуралістичного Центру Міністерства освіти та науки України Володимира Вербицького, заступника директора НЕНЦ Вікторії Тараненко, завідувачки лабораторії гідробіології та зоології НЕНЦ Ірини Сидоренко та заступника директора з навчально-виховної роботи Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості Тетяни Підберезкіної.

 

seminar syn2Відкриваючи роботу семінару, з вітальним словом до учасників звернулася начальник відділу освіти Балаклійської райдержадміністрації Світлана Швід, яка розповіла про систему освіти Балаклійщини, про роботу освітянських закладів, про досягнення педагогічних та учнівських колективів, ознайомила з діяльністю позашкільної мережі.

 

Під час теоретичної частини про роботу Балаклійської станції юних натуралістів та досвід роботи з колегами поділилася директор СЮН Людмила Пурдя.

 

До речі, в Харківській області залишилося тільки дві станції юних натуралістів, одна з яких – Балаклійська. Розташована вона у двоповерховому будинку, на її території, крім навчального корпусу, є зоопарк, земельні ділянки, теплиця, парник. Зоопарк нараховує тридцять шість видів тварин, серед яких страуси ему, павичі, фазани, лебеді, журавель-красавка та інші. Є акваріум та природничо-краєзнавчий музей, в якому щороку проводиться понад 150 екскурсій. У 1998 році рішенням Харківської обласної ради Балаклійська станція юних натуралістів оголошена пам’яткою природи місцевого значення "Юннатівська" і включена до Державного кадастру природно-заповідного фонду України. Педагогічний колектив Балаклійської СЮН неодноразово нагороджувався грамотами та дипломами Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного Центру, Головного управлянні освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації та Балаклійської районної державної адміністрації.

 

seminar syn5Головними напрямками роботи станції є доступність, інноваційність, якість та результативність навчання й виховання дітей. Гурткова мережа СЮНу доволі розгалужена, адже на території району працюють 52 гуртки біологічного, сільськогосподарського, фенологічного, природоохоронно-краєзнавчого профілів, які безкоштовно відвідують 933 учні. Гурткова робота проводиться як у приміщенні закладу, так і на базі 18 загальноосвітніх шкіл району. "Ми активно залучаємо до позашкільної освіти дітей з чотирнадцяти сільських шкіл, що складає 62% вихованців", – зазначила Людмила Пурдя. Також директор СЮН поділилася досвідом роботи закладу та інноваційними методиками екологічного навчання та виховання дітей.

 

Після доповіді учасники семінару побували на станції юних натуралістів, де наочно ознайомилися з роботою закладу та в ході обговорення висловили захоплення від побаченого й відзначили високий рівень роботи освітянської сфери Балаклійщини, у тому числі, й колективу Станції юних натуралістів.

 

seminar syn6seminar syn8seminar syn7


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь