line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відсвяткували День української писемності та мови

DSCN84839 листопада майже в усіх школах пройшли загальношкільні лінійки, пізнавальні п’ятихвилинки, де учням нагадали про Кирила і Мефодія - засновників слов’янської писемності, Нестора Ліпописця, видатних майстрів слова від Івана Вишенського до Григорія Сковороди, про класиків української літератури Т.Шевченка, Л.Українку, І.Франка, про поетів, письменників сучасності.

 

Об 11 годині учні старших класів та педагоги долучились до написання радіодиктанту національної єдності. З учнями 3-4 класів проведені шкільні етапи Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, для учнів 5-11 класів – шкільний етап мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

 

Крім цього, у ліцеї учні стали учасниками літературно-музичної композиції "Мова моя калинова", учні старших класів підготували реферати про шляхи розвитку української мови, учителі провели лінгвістичні уроки.

 

У Балаклійській ЗОШ №1 працювала лекторська група, у Балаклійських ЗОШ №2, №3, №5 пройшли усні журнали "У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна" , вечір-поезії "Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину".

 

У Савинському навчально-виховному комплексі пройшов марафон мовознавців, відкритий виховний захід "Мови чарівної голос", у П’ятигірській ЗОШ – свято рідної мови "Слово моє, не мовчи!"

 

В Андріївській ЗОШ №1, Савинській ЗОШ №1 пройшли конкурси стіннівок, у Вербівській ЗОШ – флеш-моб "Співаночки про українську мову".

 

У Чепільській ЗОШ проведений конкурс читців віршів про Україну, рідний край. У шкільних бібліотеках були облаштовані виставки "Як парость виноградної лози…", виставки словників, довідників, енциклопедій.

 

День української писемності та мови відзначили і в дошкільних закладах: для дітей були проведені розваги та заняття з народознавства.

 

aV23xkVEn64h8N OqLDYUwrSGzYD-48NI


 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь