line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

36 депутатів Балаклійської районної ради від 8 політичних сил розпочали свою діяльність

IMG 372412 листопада голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь у першій установчій сесії Балаклійської районної ради VIІ скликання. В урочистій атмосфері депутатський корпус обрав нового голову ради, його заступника та сформував кількісний склад постійних комісій.

 

На захід прибуло багато почесних гостей: депутати Харківської обласної ради Анатолій Русецький, Людмила Немикіна та Валерій Білокудря, Балаклійський міський голова Іван Столбовий, представники правоохоронних органів, керівники підприємств, установ, організацій району.

 

IMG 3794Загальний склад депутатського корпусу Балаклійської районної ради VIІ скликання налічує 36 депутатів, з них: представників "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" - 13, "Відродження" - 9, "Волонтерська партія України" та "Українське об’єднання патріотів - УКРОП" - по 3, "ВО "Батьківщина", Радикальна партія Олега Ляшка, "Сила людей", "Наш край" - по 2.

 

Шляхом таємного голосування із числа депутатів районної ради було обрано нового голову Балаклійської районної ради та його заступника.

 

Усі 34 обранці, які були присутні на сесії, одноголосно проголосували "За" кандидатуру Олександра Літвінова від депутатської фракції "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Більшість голосів на посаду заступника голови районної ради отримав і Володмир Чуприн.

 

IMG 3681Крім того, під час засідання сесії було утворено Президію районної ради, затверджена структура, чисельність виконавчого апарату районної ради, витрати на утримання ради та її виконавчого апарату, умови оплати праці голови районної ради, заступника голови та працівників виконавчого апарату районної ради.

 

Також розпорядженням голови районної ради від 12 листопада 2015 року зареєстровано депутатську фракцію "Блок Петра Порошенка "Солідарність" (голова фракції - Степан Масельський).

 

По завершенню офіційної частини, почесні гості з теплими словами та квітами привітали голову районної ради і новообраний депутатський корпус з новим, в той же час складним і відповідальним етапом в їхньому житті, побажали наснаги та успіхів.

 

У своєму виступі голова РДА Степан Масельський наголосив на необхідності, незважаючи на політичну приналежність, вже зараз розпочинати роботу спрямовану на соціально-економічний розвиток Балаклійського району та добробут його жителів.

 

IMG 3742IMG 3776IMG 3738 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь