line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Маємо забезпечити належну оборону країни. Президент

Петро Порошенко провів засідання РНБО, присвячене питанню фінансування сектору оборони та безпеки в наступному році. Глава держави нагадав, що у Стратегії національної безпеки України фінансування потреб безпеки і оборони визначено на рівні не менше 5% ВВП. Згідно з Воєнною доктриною, безпосередньо на оборону має витрачатися не менше 3% ВВП.

 

Президент назвав одним з головних пріоритетів підвищення зарплат військовослужбовців, в першу чергу, тих, хто йде на контрактну службу. "Ми бачимо, що в умовах необхідності проведення демобілізації значна частина може бути залучена до лав Збройних Сил на контрактну основу", – сказав Глава держави.

 

Також пріоритетами у фінансуванні визнано проведення інтенсивної бойової підготовки, реалізацію державного оборонного замовлення, розширення спроможності розвідувальних органів, посилення контррозвідувального захисту, боротьба з тероризмом і диверсійною діяльністю, облаштування і забезпечення захисту державного кордону України, модернізація морської охорони.

 

Глава держави відзначив, що вже вдалося значно підвищити ефективність використання коштів, зокрема, завдяки діяльності волонтерського десанту в Міністерстві оборони, створенню офісу реформ, переходу на електронні торги, звільненню низки посадовців за підозрою у корупції.

 

Президент наголосив, що заплановані витрати на оборону виходять з відносно оптимістичного прогнозу розвитку ситуації на сході. "Як мінімум з того, що перемир’я триватиме, а активних бойових дій не буде, і ми зможемо завершити відновлення боєздатності армії, яка була зруйнована у попередні роки. Але у разі істотного загострення ми маємо бути готові до того, що ці витрати доведеться збільшувати", – сказав Верховний Головнокомандувач.

 

Президент особливо привернув увагу на той факт, що наші затрати на оборону мінімум у 20 разів нижчі за аналогічні видатки Росії. "Але і при такій кричущій різниці Збройні Сили України забезпечили і будуть забезпечувати належну оборону країни", – заявив Президент.

 

"Наступного року, як в цьому і в минулому, ми будемо комбінувати військові зусилля з дипломатичними і обов’язково переможемо. Бо ніхто не може зрівнятися з українцями у бойовому дусі, патріотизмі, вишколі, моральному дусі. Підтвердженням цього є те, що з нами – весь світ. В цій визвольній війні з нами є правда. Бо на нашій території знаходиться ворог. Ми маємо зробити все можливе, щоб звільнити українську землю. І ще раз наголошую на тому, що за ці півтора роки ми підняли боєздатність Української армії на рівень однієї з найкращих на континенті", – заявив Президент.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь