line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Поскаржитись на роботу ЦНАПів можна за спеціальною "гарячою лінією"

thumb-newsSpisok-564x376-b7b3Про це повідомили в Департаменті з підвищення конкурентоспроможності регіону обласної державної адміністрації. Відтепер всі мешканці області можуть взяти безпосередню участь у процесі оптимізації роботи центрів надання адміністративних послуг, звернувшись зі своїми пропозиціями на "гарячу лінію якості адміністративних послуг".

 

Адмініструвати роботу лінії буде Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА.

 

"На наше переконання, ця "гаряча лінія" дозволить дати точну оцінку діяльності центрів надання адміністративних послуг та оперативно реагувати на можливі факти порушення законодавства. А головне, завдяки повідомленням громадян, ми зможемо розробити більш коректний план подальшого розвитку центрів. Нам дійсно важливо знати думку людей", - підкреслив перший заступник директора департаменту Денис Ткачов.

 

Наразі, за його словами, зауваження клієнтів ЦНАПів здебільшого стосуються оформлення документів на нерухомість: через технічні проблеми, пов’язані з програмним забезпеченням, виникають затримки. Також люди бувають незадоволені відмовами в оформленні особистих документів, зокрема - у реєстрації місця проживання, у зв’язку зі спірними, на їх думку, причинами.

 

"Питання та зауваження виникають дуже різні та індивідуальні. Ми гарантуємо, що кожному зверненню буде приділено належну увагу, а виявлені порушення будуть усуватися у найкоротші терміни", - зазначив Денис Ткачов.

 

Інформація про запуск "гарячої лінії" вже розміщена на інформаційних стендах центрів надання адміністративних послуг, на сторінках веб-сайтів районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення.

 

"Гаряча лінія якості адміністративних послуг" працює за телефоном: (057) 705-06-51 (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00, перерва з 13:00 до 14:00).

 

Крім того, повідомити про свої зауваження і пропозиції можна за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також на сторінці Facebook.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь