line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

План на 2016 рік: завершення ремонту АЗПСМ та ФАПів на селі

16 листопада голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

Крім цього, вперше на нових посадах, у апаратній взяли участь - голова районної ради Олександр Літвінов та міський голова Іван Столбовий.

 

В ході наради особливу увагу було приділено питанням вжиття необхідних заходів для забезпечення безпеки громадян Балаклійського району, призову громадян на строкову військову службу, ремонту медичних закладів та доріг.

 

У зв'язку зі складною ситуацією в сусідніх областях, Степан Масельський наголосив на необхідності вжити усі потрібні заходи для забезпечення безпеки громадян, а також для забезпечення безпеки функціонування ключових об'єктів інфраструктури та життєдіяльності Балаклійського району.

 

Керівництвом району приділяється належна увага закладам медицини, в яких проведено або проводяться поточні та капітальні ремонти. Саме тому, голова РДА доручив здійснити аналіз та передбачити кошти на наступний рік на ремонт ФАПів, які залишилися не відремонтованими.

 

З метою створення поліпшених умов лікування хворих та для зручності медичного персоналу в 2016 році планується 100% завершити ремонти амбулаторій ЗПСМ та ФАПів на території Балаклійського району. На даний час цей показник складає 80-85%.

 

Начальник відділу освіти Світлана Швід повідомила, що в Шевелівському НВК завершені роботи по заміні усіх старих дерев’яних вікон на металопластикові.

 

Також були розглянуті нагальні питання життєдіяльності району, які потребують особливої уваги, а саме: наповнюваність місцевих бюджетів, оформлення житлової субсидії за новим спрощеним порядком, сплати житлово-комунальних послуг, як населенням, так і підприємствами, організаціями, установами,.  

 

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь