line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степан Масельський офіційно представив 8 нових голів місцевих рад

IMG 415317 листопада голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів перший семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування після місцевих виборів – 2015, які пройшли 25 жовтня.

 

 

В роботі семінару взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, голова районної ради Олександр Літвінов, керівники силових структур та районних служб, а також відповідальні працівники райдержадміністрації, районної ради.

 

IMG 4164На початку наради Степан Масельський коротко ознайомив присутніх з результатами місцевих виборів на території Балаклійського району та представив новообраних керівників органів місцевого самоврядування. Так, у 8 територіальних громадах (Балакліській міській, Савинській та Червонодонецькій селищних, Вербівській, Веселівській, Залиманській, Міловській, Шебелинській сільських радах) виборці обрали собі нових голів.  

 

До порядку денного засідання були внесені основні питання життєдіяльності громад району.

 

В ході обговорення основних положень Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" голова РДА акцентував увагу новообраних голів на необхідності вивчення законодавчої бази.

 

"Ви обрані та займаєте дуже відповідальні посади, а тому вам на трудовому шляху потрібно буде приймати дуже багато відповідальних та важливих рішень. Запорукою прийняття рішень в рамках Закону і є знання нормативно-правової бази", - підсумував Степан Іванович.

 

IMG 4183Крім цього, значну увагу приділено виконанню місцевих бюджетів за 2015 рік та підготовці проектів місцевих бюджетів на 2016, стану призначення житлових субсидій в Балаклійському районі, сталому функціонуванню об’єктів життєзабезпечення та належному утриманню автодоріг в осінньо-зимовий період, призову громадян на строкову військову службу та ведення військового обліку.

 

Також на семінарі розглянуті правила організації діловодства і архівного зберігання документів в органах місцевого самоврядування та основні положення Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

 

IMG 4187IMG 4197IMG 4201


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь