line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

До уваги підприємств будівельної галузі!

Радою голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, проінформовано про відкриття нової програми бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві".

 

Термін стажування: з 30 січня до 20 лютого 2016 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 4 грудня 2015 року.

 

Програма стажування розроблена для фахівців розроблена у галузі цивільного і комерційного будівництва. Кандидати на участь у Програмі мають займати посади із значним рівнем відповідальності та мати досвід роботи у даній галузі. Програма буде проходити англійською мовою з перекладом на російську. Учасники повинні вільно володіти або англійською, або російською мовою.

 

Колишні випускники програми SABIT не можуть подавати документи на Программу. Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США.

 

Учасникам Програми Уряд США організує і сплатить переліт з Києва до США і з США до Києва, проживання, програму учбових занять, послуги перекладачів у робочі години, медичну страховку і стипендію у розмірі 400 доларів США для оплати харчування і на непередбачені витрати на весь термін стажування.

 

Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, які можуть включати в себе семінари за нормативами, законодавству, стандартами, сертифікацією, складанню бізнес-планів, міжкультурним комунікаціям і переговорам, а також управлінню бізнесом. Далі відбудуться візити до компаній і виробничих майданчиків, зустрічі з різними представниками будівельної галузі США, які використовують енергоефективні будівельні технології та/або джерела відновлювальної енергії у своїх будівельних проектах. Промислове будівництво не буде основним фокусом програми.

 

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

 

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої з 23 листопада 2015 року за координатами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. +38 044 521 5222

Мобільний: +38 095 274 02 15.

 

Заповнені анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції  з заповнення, надсилати за вказаними координатами.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь