line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Визволителі залишились безіменними

IMG 8425Минулого тижня в центрі села Протопопівка, біля братської могили 119 солдатів і офіцерів радянської армії, відбувся мітинг, присвячений перепохованню чотирьох воїнів-визволителів, які загинули в роки Другої світової війни.

 

Бійців було знайдено при розкопках у районі Волвенкового та в урочищі Гадючому пошуковою групою спеціалізованого приватного підприємства "Воєнні меморіали "Схід" під керівництвом Віктора Старченка. На превеликий жаль, пошуковцям не вдалося встановити ні їхніх імен, ні прізвищ.

 

– Але подвиг героїв ми пам’ятаємо. Ця пам’ять для нас священна, – звернувся до учасників мітингу Протопопівський сільський голова Олександр Сиров. – Ми повинні її зберігати й передавати нащадкам. На території нашого села в роки війни йшли жорстокі кровопролитні бої, досі в навколишніх лісах, балках, полях тисячі не знайдених могил невідомих солдатів. Нехай у нашій протопопівській землі вони знайдуть вічний спокій. Слава загиблим та вічна їм пам’ять.

 

IMG 8410Як зазначив голова Балаклійської районної організації ветеранів Олександр Захаров, село неодноразово переходило з рук у руки і остаточно було визволене від німецько-фашистських загарбників на початку вересня 1943 року.

 

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять про безіменних воїнів, про всіх загиблих на війні, односельців, які не повернулись додому, місцеві жителі, учні школи, громадськість. До могили героїв були покладені вінки та живі квіти.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь