line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сеанс телефонного зв’язку з Валентиною Панасенко

IMG 495225 листопада в ході "прямої лінії" жителі Балаклійського району мали можливість поспілкуватись та поставити свої запитання заступнику голови районної державної адміністрації Валентині Панасенко.

 

 

Фактично усі звернення, які надійшли на адресу Валентини Михайлівни, стосувались сплати коштів за використаний природний газ.

 

Як зазначають жителі району, після оформлення субсидій, їм почали приходити квитанції з нулями у графі "Сума до сплати".

 

Заступник голови РДА зазначила, що така ситуація склалась у зв’язку з тим, що виникла переплата за спожитий газ з попереднього місяця.

 

З метою врегулювання даної проблеми, Валентина Панасенко доручила районним ЗМІ, газеті "Вісті Балаклійщини" та районному радіо, разом з представниками управління соціального захисту населення і ТОВ "Харківгаз збут" підготувати роз’яснювальний матеріал.

 

"Необхідно в наступному номері газети розмістити інформаційний матеріал, в якому детально надати роз’яснення населенню Балаклійського району з цього питання. Аналогічна інформація повинна прозвучати і на районному радіо", - зазначила Валентина Михайлівна.

 

Ще одне звернення стосувалось надання матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь