line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Готуємось до Нового року!

JiVKglhdIEA25 листопада в РКЗ "Балаклійський районний Будинок культури" відбувся районний семінар - практикум для працівників міських, селищних та сільських клубних закладів на тему "Підведення підсумків річної роботи та підготовка, організація й проведення новорічних заходів".

 

Семінар - практикум, який відбувся у незвичному демократичному форматі діалогу, умовно поділявся на три частини: ділову, творчу та практичну. Розпочав семінар директор РБК Костянтин Горбель. Продовжуючи, першу частину, - слово мав представник ДСНС Федір Купченко, розповівши про правила протипожежної безпеки під час проведення новорічних заходів.


В творчій частині семінару директорам, художнім керівникам та керівникам колективів СКЗ, працівники РБК надали методичні рекомендації щодо підготовки заходів до Нового року, розкривши декілька тем:
- "Сучасні форми проведення дитячих новорічних заходів"
- "Декоративно - художнє оформлення новорічних заходів"
- "Музична ігрова програма в дитячому новорічному заході".


Практична частина семінару виявилася найцікавішою. Працівники клубних закладів брали участь в майстер – класі "Новорічні сценічні прикраси своїми руками", також самі мали змогу потренуватися в запропонованому підборі ігрової програми.

 

Xl5tb-0eo1swEWcMbjci1EvRRd6a-aJxk


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь