line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Щоб нащадки не забували

IMG 8478В Асіївці відбувся мітинг, присвячений перепохованню бійців радянської армії, які загинули в 1943 році, під час Другої світової війни, біля колишнього села Шопенка Асіївської сільської ради і були поховані там у братській могилі.

 

Щоб нащадки пам’ятали подвиг воїнів-визволителів та знали, якою ціною була здобута перемога над фашизмом, Асіївською сільською радою було прийнято рішення про перепоховання героїв до меморіалу пам’яті в село Асіївка.

 

Пошукові роботи та роботи по ексгумації були виконані групою спеціалізованого приватного підприємства "Воєнні меморіали "Схід" під керівництвом Віктора Старченка. Вічний спокій у братській могилі меморіалу знайдуть 29 радянських бійців, які загинули під час жорстоких боїв у районі Шопенки. Імена 14 з них залишаться невідомими.

 

Мітинг з нагоди перепоховання останків воїнів провів Асіївський сільський голова Віталій Красиля. Перед численною громадою, жителями села, школярами виступили з розповідями про події, які відбувались на цій території в роки Другої світової війни, голова Балаклійської районної організації ветеранів Олександр Захаров та голова комітету ветеранів війни Харківської обласної ради Юрій Бабайлов. Своїми спогадами поділились асіївці, свідки тих далеких і страшних часів. Донька ветерана війни Віра Безкорса нагадала про мальовниче забуте село та розповіді свого батька. Викарбувались моторошною згадкою часи війни, коли йому було тільки 7 років, у пам’яті Володимира Солупова, сина радянського солдата, який загинув при визволенні Сталінграда. І в спогадах усе до найменших дрібниць, як сьогодні…

 

Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих героїв. Після закінчення панахиди, яку провів отець Олександр, домовини з прахом воїнів-визволителів опустили в братську могилу. Військовим салютом провели бійців в останню путь.

 

До меморіальної плити, яку було встановлено на могилі, учасники мітингу поклали вінки і квіти та попрощалися з загиблими.

 

IMG 8487IMG 8489IMG 8495


 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal