line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Щоб нащадки не забували

IMG 8478В Асіївці відбувся мітинг, присвячений перепохованню бійців радянської армії, які загинули в 1943 році, під час Другої світової війни, біля колишнього села Шопенка Асіївської сільської ради і були поховані там у братській могилі.

 

Щоб нащадки пам’ятали подвиг воїнів-визволителів та знали, якою ціною була здобута перемога над фашизмом, Асіївською сільською радою було прийнято рішення про перепоховання героїв до меморіалу пам’яті в село Асіївка.

 

Пошукові роботи та роботи по ексгумації були виконані групою спеціалізованого приватного підприємства "Воєнні меморіали "Схід" під керівництвом Віктора Старченка. Вічний спокій у братській могилі меморіалу знайдуть 29 радянських бійців, які загинули під час жорстоких боїв у районі Шопенки. Імена 14 з них залишаться невідомими.

 

Мітинг з нагоди перепоховання останків воїнів провів Асіївський сільський голова Віталій Красиля. Перед численною громадою, жителями села, школярами виступили з розповідями про події, які відбувались на цій території в роки Другої світової війни, голова Балаклійської районної організації ветеранів Олександр Захаров та голова комітету ветеранів війни Харківської обласної ради Юрій Бабайлов. Своїми спогадами поділились асіївці, свідки тих далеких і страшних часів. Донька ветерана війни Віра Безкорса нагадала про мальовниче забуте село та розповіді свого батька. Викарбувались моторошною згадкою часи війни, коли йому було тільки 7 років, у пам’яті Володимира Солупова, сина радянського солдата, який загинув при визволенні Сталінграда. І в спогадах усе до найменших дрібниць, як сьогодні…

 

Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих героїв. Після закінчення панахиди, яку провів отець Олександр, домовини з прахом воїнів-визволителів опустили в братську могилу. Військовим салютом провели бійців в останню путь.

 

До меморіальної плити, яку було встановлено на могилі, учасники мітингу поклали вінки і квіти та попрощалися з загиблими.

 

IMG 8487IMG 8489IMG 8495


 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь