line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Готовність автомобільних шляхів до зими на особливому контролі керівництва району

30 листопада голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

В ході наради особливу увагу було приділено питанню готовності автомобільних шляхів Балаклійського району до експлуатації в осінньо-зимовий період.

 

Голова РДА заначив, що погодні умови з кожним днем погіршуються, а тому всі служби повинні бути готові до будь-якої ситуації. У разі снігопадів і ожеледиці відповідна техніка миттєво виходить на дороги району і ліквідує наслідки.

 

Також Степан Іванович наголосив на необхідності привести до ладу грунтову дорогу в селі Бригадирівка.

 

Крім цього, наголошено на необхідності проведення активнішої роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності оформлення субсидії за новим спрощеним порядком.

 

Керівником району акцентовано на створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та впровадженні в Балаклійському районі Проекту Європейського Союзу і Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".  

 

Степан Масельський доручив приділити увагу освітленню населених пунктів. "Необхідно розробити відповідну технічну документацію, щоб місцеві ради мали можливість, при формуванні бюджету на 2016 рік, передбачити кошти на ці цілі", - заначив голова.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь