line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

До Дня Святого Миколая зі стабільною напругою

IMG 50612  грудня в приміщенні Гусарівської сільської ради голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян, під час якого було порушено питання нестабільного електропостачання.

 

Як запевняють мешканці багатоквартирного будинку по вулиці Лісній, 1, в їхніх помешканнях завищена електрична напруга, що сягає 240-270 Вт.

 

Степан Масельський в телефонному режимі дав доручення керівництву Балаклійського РЕМ усунути дану проблему і взяв питання на особистий контроль. Голова РДА запевнив жителів будинку, що проблема буде вирішена до Дня Святого Миколая, що стане своєрідним подарунком до свята.

 

Крім цього, літня жінка звернулась за допомогою у придбанні дров, незважаючи на те, що у її домоволодінні є газ. Пенсіонерка економлячи кошти опалює будинок твердим паливом.

 

IMG 5069Степан Масельський зауважив, що необхідно оформити субсидію, а не сидіти у холоді або займатися, у такому віці, заготівлею дров. "Коли ви оформите субсидію, зможете вільно опалювати будинок газом, а держава відшкодовуватиме кошти", - наголосив Степан Іванович.

 

Ще одне звернення стосувалось незаконних дій фірми, яка займається встановленням дверей.

 

По завершенню прийому Віктор Вовченко, керівник сільськогосподарського підприємства "Гусарівське", яке базується на території Гусарівської сільської ради, проінформував Степана Масельського про стан справ у господарстві та про плани на майбутнє.

 

Також Віктор Миколайович розповів про потребу в спеціалістах. За словами директора СТОВ "Гусарівське", молодь, яка завершує вищі навчальні заклади, не має бажання іти працювати на село. Хоча у підприємстві доволі непогані заробітні плати та створені гарні умови для праці.

 

Степан Масельський рекомендував Віктору Вовченку організовувати екскурсії по об’єктах підприємства для учнів шкіл Балаклійського району.

 

"Можливо, коли діти будуть визначатися із професією, ті переваги, про які ви розкажете під час екскурсій, зіграють важливу роль у обранні ВУЗу. А потім закінчивши сільськогосподарські інститути вони прийдуть працювати, саме до вас", - підсумував голова РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь