line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В Гусарівці буде дитячий садок

IMG 5098В рамках робочої поїздки до Гусарівської сільської ради голова районної державної адміністрації Степан Масельський оглянув приміщення Гусарівської загальноосвітньої школи, де планується відкриття навчально-виховного комплексу.

 

В с. Гусарівка працює потужне сільськогосподарське підприємство, яке дає постійні робочі місця зі стабільною заробітною платою жителям громади. Саме тому, люди мають впевненість у завтрашньому дні, що є результатом народжуваності у цьому населеному пункті.

 

В 2015 році до першого класу Гусарівської ЗОШ пішло 17! школярів, що для сільського навчального закладу надвисока цифра.

 

Будівництво дитячого садка в Гусарівці назрівало давно, а тому керівництвом району було прийнято рішення відкрити на базі школи навчально-виховний комплекс. На сьогодні на території громади проживає 112 дошкільнят.

 

IMG 5106У супроводі директора школи Марини Шкарлат, сільського голови Юрія Дорошенка, директора СТОВ "Гусарівське" Віктора Вовченка, Степан Масельський оглянув приміщення навчального закладу, де планується розміщення дошкільного підрозділу.

 

Як повідомив Гусарівський сільський голова Юрій Дорошенко, на сьогодні вже виготовлена проектно-кошторисна документація, загальна сума проекту 3,5 млн. грн. Для втілення цього задуму планується залучити кошти бюджетів всіх рівнів, а також спонсорську допомогу.

 

Також виготовляється технічна документація на ремонт спортивної зали та додаткових внутрішніх туалетів. Заплановане виготовлення необхідних документів на ремонт їдальні.

 

Крім цього, голова РДА залучився підтримкою керівництва СТОВ "Гусарівське", яке у будь-якому разі допоможе здійснити, цей довгоочікуваний проект.

 

Також відбулось обговорення основних аспектів Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

 

IMG 5103IMG 5111IMG 5112


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь