line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

До 26 грудня виплатять заробітну плату усім працівникам бюджетної сфери

IMG 51323 грудня голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування, в ході якого були розглянуті нагальні питання життєдіяльності Балаклійського району.

 

Найбільша увага присутніх була приділена виконанню місцевих бюджетів за 11 місяців та плануванню капітальних вкладень на об’єкти соціально-економічного значення на 2016 рік.

 

У своїй доповіді начальник фінансового управління РДА Лідія Гололобова детально зупинилась на основних фінансових показниках району та ознайомила присутніх з проектом бюджету на 2016 рік.

 

Начальник фінуправління зазначила, що незабаром закінчується бюджетний рік, а тому до 26 грудня у повному обсязі повинна бути виплачена заробітна плата усім працівникам бюджетної сфери.

 

IMG 5125Керівникам місцевих рад рекомендовано за рахунок залишків коштів та запланованих надходжень визначитись з капітальними вкладеннями на соціально значущі об’єкти відповідної територіальної громади. Необхідно готувати проектно-кошторисну документацію і активно працювати над розробкою проектів в рамках обласного конкурсу "Разом у майбутнє" та Проекту Європейського Союзу і Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".    

З аналізом стану призначення житлових субсидій виступила начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Лариса Блудова. Так, за рахунок субвенції з державного бюджету на Балаклійський район на виплату субсидій виділено 32 млн. грн., а загальна кількість призначених субсидій складає 13 тисяч.

 

Голова районної державної адміністрації Степан Масельський акцентував увагу керівників житлово-експлуатаційних підприємств разом з органами місцевого самоврядування посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо оформлення субсидій.

 

"Потрібно націлювати громадян, які не спроможні сплачувати комунальні послуги на необхідності оформлення цієї державної допомоги. Люди не повинні сидіти у холоді економлячи газ або, на прикладі пенсіонерів, займатися, у такому віці, заготівлею дров", - заначив голова РДА.

 

IMG 5135Крім цього, було обговорено стан виконання Закону України від 09.04.2015 № 317-VІІІ "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" на території району.

 

На завершення учасники семінару-наради розглянули організаційні заходи Новорічних та Різдвяних свят.

 

IMG 5139IMG 5146IMG 5149


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь