line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді у голови РДА розглянули найважливіші питання життєдіяльності району

7 грудня голова районної державної адміністрації С.Масельський провів розширену апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ району з поточних питань щодо соціально-економічного та культурного розвитку району. У роботі апаратної наради взяли участь голова районної ради О.Літвінов та міський голова І.Столбовий.

 

Кожен керівник структурного підрозділу райдержадміністрації, районних служб та установ доповів про стан справ та плани на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.

 

Особливий акцент в ході наради був зосереджений на поточному утриманні житлового фонду міста, темпах проведення ремонтних робіт на соціально-значимих об’єктах, на питанні дотримання температурного режиму в закладах освіти та медицини району, виконанні районного бюджету, ремонту доріг та готовності служб району, техніки до реагування на надзвичайні події та ситуації, які пов’язані з ускладненням метеорологічних умов в зимовий період.

 

Важливим на нараді було і питання соціального захисту населення. Начальник  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.Блудова доповіла про стан надання житлових субсидій, повідомивши, що на сьогодні прийнято більше ніж 13 тисяч справ жителів району. При цьому щотижня кількість громадян, які мають намір оформити субсидії, збільшується.

 

За результатами розгляду порушених питань голова районної державної адміністрації С.Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь