line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Проведено засідання колегії райдержадміністрації

IMG 63058 грудня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Степан Масельский за участю голови райради Олександра Літвінова. В роботі засідання взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  представники районних ЗМІ.

IMG 6242На порядок денний було винесено три питання. Про соціальний захист багатодітних сімей району доповіла завідувач сектору у справах сім"ї та молоді районної державної адміністрації Ірина Хоменко, яка зазначила, що в районі спостерігається зріст кількості сімей, де виховується 4 і більше дітей - в 2014 році було 100 сімей, в 2015 році -109. Статус багатодітної сім’ї отримали 374 багатодітних сімей та 898 дітей набули статусу ”дитини з багатодітної сім’ї”.

 

IMG 6236В оздоровчому сезоні 2015 року було оздоровлено різними формами оздоровлення та відпочинку 750 дітей з багатодітних сімей. Діти мали можливість оздоровитись в ПДЗОВ ”Олімпія”, ДОТ ”Гвоздика” на узбережжі Азовського моря, таборі санаторного типу ”Таврія” Херсонської області, Харківської області, в УДЦ ”Молода Гвардія” в м. Одеса, інших закладах оздоровлення та відпочинку Харківської області по бюджетних путівках, відпочивали в пришкільних таборах, оздоровлювались разом з батьками по путівках, наданих підприємствами. 98 багатодітних сімей району протягом 2015 року отримали дотацію від держави – допомогу малозабезпеченій сім’ї - на загальну суму 337 тис. 806 грн. Крім того, в районі 88 багатодітних матерів мають нагороди "Мати-героїня".

 

IMG 6258З інформацією про стан реалізації державної кадрової політики в Балаклійській районній державній адміністрації у 2015 році запрошених на колегію РДА ознайомила керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова. Так, чисельність державних службовців в апараті РДА та її структурних підрозділах за штатними розписами складає 165 одиниць, фактично заміщено 121 посада. Кількість працюючих жінок складає 85 %. Серед державних службовців райдержадміністрації найчисельнішою є група віком від 31 до 40 років – 55 осіб, до 30 років – 15 осіб. Крім того, в апараті та структурних підрозділах РДА працює 3 магістра державного управління, які закінчили Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, та 19 магістрів державної служби, які закінчили магістратуру Харківського національного економічного університету, що складає 18% від усіх працюючих на державній службі. 17 державних службовців пройшли підвищення кваліфікації за професійною програмою та короткотерміновими семінарами.

 

Членами колегії також було розглянуто питання стану реалізації Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Балаклійській районній державній адміністрації. Як зазначила керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова, для реалізації права громадян на доступ до інформації, шляхом надання інформації за запитами, районною державною адміністрацією виконуються певні заходи. На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації в розділі "Доступ до публічної інформації" розміщено всі необхідні матеріали щодо роботи із запитами на інформацію. Для запитувачів, які не мають доступу до мережі Інтернет, на першому поверсі районної державної адміністрації оформлено інформаційний стенд, інформація на якому регулярно оновлюється. Крім того, довідкову інформацію громадяни мають можливість отримати за телефоном та особисто у спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації, який відповідальний за доступ до публічної інформації. В районній державній адміністрації створені належні умови для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями для подання ними письмових запитів, а саме споруджено пандус та встановлено кнопку виклику чергового у адмінбудівлі районної ради.

За 11 місяців поточного року до районної державної адміністрації надійшло 55 запитів на інформацію. Із загальної кількості отриманих запитів - 29 запитів надійшло від фізичних осіб, 26 — від юридичних. Найбільш характерні питання, які порушувались у запитах – соціальний захист населення, розвиток освітньої галузі в районі, надання соціальних і економічних показників, транспортне забезпечення, розвиток інфраструктури, питання про роботу агропромислового комплексу та інші.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь