line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підведено підсумки літньої оздоровчої кампанії

IMG 6322Підсумки літньої оздоровчої кампанії підбили на засіданні обласного штабу з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей. У засіданні штабу у режимі відеоконференцзв'язку прийняв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

IMG 6314Відкриваючи засідання, заступник голови ХОДА Михайло Черняк нагадав про те, що в 2015 році Харківська область була визнана кращою в Україні з оздоровлення дітей. Завдання, які були поставлені щодо літньої оздоровчої кампанії, регіон виконав на 101%. У дитячих таборах відпочили майже 202 тисячі дітей (85,4% від загального числа школярів у віці від 7 до 17 років). Цей показник перевищує середній по країні майже в два рази.

 

В Балаклійському районі мережа закладів оздоровлення та відпочинку склала 30 закладів: 28 закладів з денним перебуванням, позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей "Олімпія", дитячий оздоровчий табір санаторного типу на базі санаторію-профілакторію "Факел" ГПУ "Шебелинкагазвидобування". З районного бюджету було направлено 858 тис. 900 грн. на організацію оздоровчої кампанії 2015 року.

 

IMG 6352Під час проведення оздоровчої кампанії 2015 року в закладах оздоровлення та відпочинку району було забезпечено виконання вимог чинного законодавства стосовно організації повноцінного, якісного харчування, медичного обслуговування, фізичного виховання, дотримання санітарно-гігієнічного режиму, протиепідемічного режиму, організації змістовного дозвілля, правил безпеки під час перебування дітей у закладах, додержання громадського порядку та належну охорону місць оздоровлення та відпочинку дітей. Був забезпечений належний контроль та дотримання вимог протипожежної безпеки. Із метою популяризації основ безпеки життя серед дітей та молоді в закладах оздоровлення та відпочинку району проводились заходи із рятувальної справи для закріплення навичок поводження на воді та в екстремальних ситуаціях.

 

IMG 6320Також значна увага була приділена дітям, які потребують соціальної уваги та підтримки – дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям диспансерної групи, талановитим та обдарованим дітям (переможцям міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінникам навчання, дітям працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села). В полі зору районної державної адміністрації перебувало питання організації оздоровлення та відпочинку дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей, батьки яких загинули, постраждали або безпосередньо беруть участь у проведенні АТО.

 

Серед районів та міст обласного значення по оздоровленню та відпочинку дітей у 2015 році Балаклійський район зайняв 1 місце по показнику охоплення оздоровленням та відпочинком дітей шкільного віку, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у загальному рейтингу район зайняв 7 місце. Крім того, ПДЗОВ "Олімпія" визнано переможцем огляду-конкурсу, який проводився обласною державною адміністрацією, в номінації "Найкращий заклад оздоровлення та відпочинку".

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь