USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Тріумф збірної команди Балаклії з пауерліфтингу на Чемпіонаті України

pWLtNYIodv8Минулих вихідних у Харкові, у фітнес-центрі "Тетра", пройшов Чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму лежачи за версією RAW. Балаклія була представлена рекордною кількістю атлетів (12 чоловік), що вказує на велику популярність та розвиток цього виду спорту у нашому місті.

Доросла збірна. Традиційно її очолили Бондаренко Наталія, Злобін Антон, Садовський Олексій та Бандура Олександр.

Бондаренко Наталія у ваговій категорії до 52 кг виборола 2-е місце серед жінок. Наталія продемонструвала гарний результат у сумі триборства - 260 кг, встановивши у тязі новий рекорд України - 130 кг та виконавши норматив Майстра спорту. Крім цього, наша землячка завоювала срібло у абсолютній першості серед жінок.

Злобін Антон у ваговій категорії до 67,5 кг з великим відривом від суперників, всьоме у своїй кар’єрі стає чемпіоном України з результатом який перевищує норматив Майстра спорту міжнародного класу у сумі - 515 кг, та встановлює рекорд України у присіданні зі штангою - 175 кг.

Садовський Олексій у ваговій категорії до 90 кг, завойовує 2-е місце, з достойним результатом у сумі - 590 кг.

Бандура Олександр у ваговій категорії до 100 кг, виборов 3-е місце, з результатом - 622,5 кг.

Виступ юнаків та дівчат. Учениці Балаклійського ліцею Ткаченко Тетяна та Миняйло Ангеліна, виступаючи у одній ваговій категорії до 67,5 кг, посіли 2-е та 3-е місця відповідно.

F c808Xqc2YРезультат Тетяни - 270 кг, яка лише на 5 кг випередила свою подругу Ангеліну, котра зібрала - 265 кг. Крім цього, Тетяна посіла 3-е місце серед жінок. Наступного дня Тетяна виступала у жимі лежачи, де з відмінним результатом - 72,5 кг, завоювала золото серед дівчат, 2-е місце серед жінок і виконала норматив Майстра спорту.

Вперше на чемпіонаті України виступили і представники Балаклійського центру дитячої та юнацької творчості.

Бовдирь Вікторія у ваговій категорії до 48 кг зайняла 1-е місце серед дівчат 13-15 років з сумою - 157,5 кг. Також вона посіла 1-е місце у жимі лежачі з результатом 37,5 кг та виконала 1-й дорослий розряд.

Кривоніс Костянтин у ваговій категорії до 67,5 кг, з сумою - 422,5 кг впевнено переміг серед юнаків та здобув 2-е місце серед чоловіків, програвши лише, досвідченому Антону Злобіну.

Акімов Євген у ваговій категорії до 75 кг, виборов срібло серед юнаків з сумою - 332,5 кг.

Ломов Валерій у ваговій категорії до 82,5 кг поповнив бронзою серед юнаків скарбничку нашої збірної. Також він здобув бронзу серед юнаків у жимі лежачі з результатом 110 кг.

Завершив виступ у жимі лежачі, зовсім юний, 12-річний, представник Балаклії - Виродов Влад, який виступаючи у ваговій категорії до 48 кг, з власною вагою лише 35,7 кг, вижав штангу вагою 30 кг і посів 1-е місце серед юнаків до 12 років.

Тріумф на чемпіонаті України дає сподівання на нові перемоги та підкорення нових вершин балаклійськими спортсменами у майбутньому на всеукраїнських та міжнародних турнірах.