line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області повідомляє

Наближаються святкові дні. Підготовка до Нового року в самому розпалі. Настав час для прикраси новорічної ялинки. Лісова красуня має створювати настрій свята, бути ошатною та, звичайно ж, відповідати вимогам пожежної безпеки.

 

 

У статистиці пожежної служби окремої графи «святкові пожежі», звичайно ж, не існує. Проте всі розуміють, що саме в новорічні свята передумов для нещасних випадків - хоч відбавляй.Для прикраси ялинки застосовуйте електричні гірлянди тільки заводського виготовлення. Обов'язково перевірте справність електричного дроту, його ізоляцію. Якщо ви помітили несправність гірлянди: іскріння, сильне нагрівання проводу - негайно вимкніть її. Не залишайте включену електрогірлянду без нагляду. Чи не запалюйте на ялинці свічки, бенгальські вогні.

 

Запалені свічки, бенгальські вогні, іскри від хлопавок і петард - ці та інші відкриті джерела вогню є найбільш поширеними причинами нещастя. На другому місці - використовувані на святковій ялинці електрогірлянди і електропроводка взагалі. Якщо вони виготовлені руками домашніх умільців, немає ніякої гарантії, що не відбудеться короткого замикання. Відомо, що застосовуються для виготовлення ялинок і прикрас матеріали, мають температуру займання не більше 300 градусів Цельсія. Така температура створюється вже на поверхні колби 100-ватної лампи.

 

І ще один момент, який слід пам'ятати - вогнестійкість матеріалу, з якого виготовлена ​​штучна ялинка. Загасити штучну ялинку, якщо вона раптом загориться, буде складніше, ніж справжню, - пластик добре плавиться, розтікається, при горінні виділяє отруйні речовини. Як правило, у якісної продукції обов'язково вказується на упаковці, що при виробництві використовувався вогнетривкий пластик або поліетилен. У деяких випадках, якщо матеріал не огнеупорен сам по собі, його просочують спеціальними речовинами, що теж повинно бути вказано на упаковці.

 

Тільки дотримуючись цих правил, ви зможете уникнути нещастя, а значить, не буде випадків, коли в ролі Діда Мороза доведеться виступити людині в пожежній касці.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь