line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Працюємо для історії, допомагаємо громадянам

Архівна справа є однією з важливих складових життєдіяльності суспільства. Вона охоплює наукові, політико-правові, культурологічні та техніко-економічні аспекти організації зберігання архівних документів та використання їх інформації.   

   

Архівний відділ райдержадміністрації та КП БРР "Балаклійський районний трудовий архів" протягом року скеровували свою діяльність на виконання Програми розвитку архівної справи в районі, заходів щодо здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду, забезпечували, згідно з планом, приймання документів: на постійне зберігання – до архівного відділу, на тривале - до "трудового архіву", займались зміцненням матеріально-технічної бази архівів, а найголовніше - допомагали громадянам вирішувати їхні соціально-правові та майнові питання.

 

Без минулого ми не мали б майбутнього. Плеяда відповідальних за архіви у різних галузях виробництва, в установах, органах місцевого самоврядування постійно дбає про збереження напрацьованих роками документів, в яких міститься інформація про майновий стан, дозволи на будівництво житла та інших об’єктів домоволодіння, дозволи на виділення земельних ділянок для різних потреб, про виділення квартир, стаж роботи, переведення на іншу роботу і тому подібне. Такі документи періодично відбираються на зберігання до архівного відділу.

 

На 01.01.2015 року, в архівному відділі зберігалось 267 фондів управлінської документації (36760 одиниць зберігання), протягом року архів поповнився на 2059 документів. У "трудовому архіві" зберігається 115 фондів, з них 18738 документів – на паперовій основі. Все це надбання використовується для підготовки архівних довідок. Протягом року, що минає, працівники архівного відділу підготували 389 довідок, "трудового архіву" – 1752.

 

Найвідповідальнішими в архівній справі серед працівників органів місцевого самоврядування є О.С.Поберій, В.Г.Надточа з Морозівської сільської ради, М.Л.Даниленко, Г.В.Дерев’янко з Лозовеньківської сільської ради, О.В.Сиров, Н.М.Линник з Протопопівської сільської ради, А.М.Тепанян, Н.Л.Шепілова з Міловської сільської ради, Г.І.Євсюкова, Я.С.Кононова з Шевелівської сільської ради, Н.І.Панова, О.Л.Коваленко з Чепільської сільської ради, В.Г.Кононов, А.В.Шелехань з Червоногусарівської сільської ради, В.Д.Красиля, Н.Г.Рябініна з Асіївської сільської ради, В.Я.Муравйова, Н.О.Шинкаренко з П’ятигірської сільської ради, В.І.Одерій, О.О.Скринник з Вербівської сільської ради.

 

Серед установ упорались з упорядкуванням документів за 14 років у КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" (М.О.Руденко, М.Л.Бєлєвцова). Вперше були впорядковані та передані на зберігання в архів документи сектора у справах сім’ї та молоді (І.А.Хоменко, М.С.Лебідь), сектора з питань фізичної культури та спорту Балаклійської РДА (В.Є.Пархоменко, Л.В.Котелевець), Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді (В.В.Козачок, А.О.Голотова).

 

Хочу зазначити, що сьогоднішні успіхи архівістів - заслуга попередніх відповідальних за архіви, колишніх начальників архівного відділу О.П.Гребенюка, Л.М.Стрілець, які перебувають на заслуженому відпочинку. Бажаємо нашим ветеранам міцного здоров’я, щастя, бажання зустрічати новий день з радістю, дарувати свою мудрість іншим.

 

Усіх відповідальних за архіви щиро вітаю з Днем працівника архівних установ. Хай робота приносить успіх та задоволення. Щиро зичу міцного   здоров’я, особистого щастя, благополуччя та миру.

 

Н. Кунденко, начальник архівного відділу Балаклійської РДА

 


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь