line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Надзвичайна подія на Арсеналі

IMG 9244У суботу, 26 грудня, близько третьої години ранку на складах боєприпасів, які зберігаються на 65-му Арсеналі в Балаклії, виникла надзвичайна подія. Щоб прокоментувати цю ситуацію, журналісти звернулись до командира військової частини А-1352 полковника Володимира Скляра.

 

– Дійсно, 26 грудня на території нашої військової частини був здійснений диверсійний терористичний акт. Цей акт проводився добре підготовленою терористичною групою. За показаннями свідків, на територію складів з боєприпасами з невідомого літального приладу було скинуто чотирнадцять (!) запалювальних мін. І тільки завдяки підрозділу пожежної охорони та військовим, які охороняють територію, ці запалювальні міни були своєчасно локалізовані, а головне, що не було допущено надзвичайної ситуації, про наслідки якої навіть зараз важко говорити.

 

Спеціалісти вбачають продовження терористичного акту, який відбувся в жовтні в місті Сватовому Луганської області. Як і тоді, ставилося за мету підірвати боєздатність Збройних сил України. Але остаточні висновки зробить Служба безпеки України, яка вже займається цим питанням. На експертизу доставлені матеріали, якими намагались здійснити загоряння складів. Під час локалізації запалювальних мін ми побачили, що їх практично неможливо загасити водою або вогнегасником, адже вони дають температуру горіння 2300 град. С. У такій ситуації знешкодження відбувається тільки за умови відсутності кисню, тобто є необхідність засипати все піском або грунтом.

 

У надзвичайній ситуації високопрофесійно спрацював наш пожежний підрозділ, також на допомогу своєчасно прийшли два автомобілі Балаклійського підрозділу ДСНС, за що я вдячний полковникові С. Черепасі. Також хочу подякувати районному керівництву за оперативне реагування та допомогу. Цю надзвичайну подію уважно вивчає комісія на чолі з заступником начальника Генерального штабу ЗС України генералом-лейтенантом Хижим, до якої увійшли представники СБУ, військової контррозвідки.

 

Населенню наразі нічого не загрожує. Ситуація на території військової частини повністю контролюється, до того ж, у підвищеній готовності знаходяться всі підрозділи. Користуючись нагодою, хочу звернутись до жителів Балаклії з проханням інформувати відділення поліції в разі володіння інформацією, яка може зацікавити правоохоронні органи.

 

На завершення ще раз наголошую, що підстав для хвилювання населення немає. Ситуація повністю контрольована, військова частина переведена на посилений рівень безпеки та режим охорони.  

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь