line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

КОМАНДНО-ШТАБНЕ НАВЧАННЯ

IMG 9351У зв'язку з серйозним характером події, що відбулась на в/ч А 1352, та з метою недопущення у майбутньому терористичних актів, диверсій та інших надзвичайних подій в районі 29 грудня, під головуванням Степана Масельського, голови райдержадміністрації , проведено командно-штабне тренування.

 

Темою навчання - "Дії органів управління та сил Балаклійської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області та евакуаційних органів району при проведенні евакуації населення у разі виникнення НС (пожежа, вибух) у військовій частині А-1352, діяльність якої пов’язана із збереженням вибухо-небезпечних предметів".

 

IMG 9308У навчанні взяли участь члени районної комісії з питань евакуації, керівники спеціалізованих районних служб цивільного захисту, начальники збірних евакуаційних пунктів, начальник залізничної станції „Балаклія” та запрошені керівники органів місцевого самоврядування району. На розгляд учасникам заходу були винесені такі питання, як оповіщення населення про загрозу, забезпечення основних евакуаційних складових: розвідка, робота транспорту, медичне обслуговування, охорона громадського порядку й безпека дорожнього руху, інформаційне забезпечення тощо.

 

IMG 9302З усього названого зі своїми доповідями виступили начальники спеціалізованих служб цивільного захисту району. Керівники підрозділів акцентували увагу на таких важливих деталях, як своєчасне та повне виведення населення з зони небезпеки, з урахуванням вікових груп людей, стану їхнього здоров’я, пересування транспортом та пішим порядком тощо.

 

IMG 9350За результатами командно-штабного навчання було оформлене протокольне рішення, в якому знайшли місце ті пункти, які потребують оперативного доопрацювання або узгодження між службами.

 

В цілому ж проведений захід продемонстрував високу підготовленість районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

 

IMG 9327IMG 9332IMG 9349


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь