line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Учениця Вербівської ЗОШ Карина Пурик - переможниця Всеукраїнського конкурсу "До чистих джерел"

У 2015 році Міністерством екології та природних ресурсів України були визначені переможці Всеукраїнського конкурсу "До чистих джерел" серед представників місцевих державних адміністрацій, інститутів громадянського суспільства, екологічних товариств і гуртків загальноосвітніх, вищих, професійно-технічних навчальних закладів та позашкільних закладів та окремих груп громадян й індивідуальних учасників.

 

"За умовами конкурсу робота повинна містити назву, короткий опис природного об’єкту, інформацію про екологічні проблеми з обов’язковою фотофіксацією, інформацію про усунення проблеми", - розповіли в Департаменті екології та природних ресурсів ХОДА.

 

Від Харківської області визначено 9 переможців. Нагородження переможців відбудеться в квітні 2016 року в рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України».

 

Переможцем з Харківщини стала також і Карина Пурик, учениця 9 класу Вербівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - за роботу «Шляхи вирішення екологічних проблем річки Середня Балаклійка».

 

Довідка. Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» проводиться з 2001 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України. Мета конкурсу -  об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення стану джерел, водойм і річок України, раціональне використання водних ресурсів, вироблення дбайливого ставлення населення до водних об’єктів, їх охорони і відтворення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь