line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Усі служби повинні бути готові усувати наслідки снігопадів та ожеледиці. Вячеслав Тищенко

tushchenko12 січня перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко провів оперативну нараду з представниками комунальних служб та керівниками підприємств, що забезпечують життєдіяльність Балаклійського району.

 

У зв’язку зі складними погодними умовами було обговорено стан справ у населених пунктах.

 

На даний час ситуація на Балаклійщині стабільна. Завдяки тому, що вчасно проведено розчистку автомобільних шляхів від снігу комунальними службами, автодорожною, промисловими та сільськогосподарськими підприємствами, здійснюється безперебійне автобусне сполучення, завезення продуктів харчування до торгівельних точок населених пунктів району, школярі та педагоги вчасно підвозяться до навчальних закладів "Шкільними автобусами".

 

Згідно з прогнозами на найближчі дні, погода буде погіршуватися, а тому нас очікує різка зміна температури повітря, що супроводжуватиметься снігом і мокрим снігом, дощем. У результаті на дорогах утворюватиметься ожеледь.

 

Саме тому, Вячеслав Тищенко націлив усі комунальні служби обов’язково встановити графіки чергування та бути повністю готовими для усунення наслідків складних погодних умов для забезпечення безпечної житєдіяльності населення району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь