line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В Балаклійському районі триває процес перейменування вулиць та населених пунктів

IMG 964321 січня в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з моніторингу виконання завдань, визначених Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

 

З детальною інформацією про стан виконання на території Балаклійського району Закону України "Про засудження комуністичного та націонал - соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" виступила начальник відділу масових комунікацій апарату райдержадміністрації Наталія Прокопець.

 

Так, наразі триває другий етап декомунізації. На території таких сільських рад як Асіївська, Вишнівська, Пришибська, Протопопівська, Шебелинська, Шевелівська немає об’єктів, що підлягають перейменуванню відповідно до чинного законодавства. Але у 25 населених пунктах району знаходиться 181 об’єкт топоніміки, що підпадають під дію закону та мають бути перейменовані.

 

IMG 9629В 14 місцевих радах вже прийняті відповідні розпорядження голів селищних та сільських рад про перейменування 94 об’єктів топоніміки.

 

Що стосується перейменування населених пунктів в районі, то відповідно до Закону та отриманих сільськими радами відповідей на запити від Українського інституту національної пам’яті, на Балаклійщині перейменуванню підлягають 7 населених пунктів: с-ща Жовтневе Асіївської та Пришибської сільських рад, смт Червоний Донець, с. Червона Гірка (Червонодонецька селищна рада), с.Червоний Яр та с. Червоний Степ (Яковенківська сільська рада), с. Червона Гусарівка.

 

Крім цього, було документально підтверджено історичну назву села Петрівське, яке на сьогодні виключено із списку населених пунктів, назви яких підлягають перейменуванню.

 

Голова райдержадміністрації Степан Масельський акцентував увагу на необхідності завершення процесу перейменування вулиць відповідно до чинного законодавства в усіх населених пунктах району.

 

IMG 9635IMG 9653IMG 9657


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь