line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На обласній селекторній нараді обговорили епідеміологічну ситуацію та перевезення пільговиків на Харківщині

Минулої п’ятниці під керівництвом заступника голови Харківської облдержадміністрації Михайла Черняка відбулась селекторна нарада у роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

 

Відкриваючи нараду, Михайло Черняк наголосив, що епідеміологічна ситуація в регіоні на сьогодні є одним з найважливіших питань для керівництва області, яке перебуває на контролі керівника ХОДА Ігоря Райніна.

 

"Ми пильно стежимо за захворюваністю в регіоні та оперативно реагуємо на ситуацію. На сьогодні всі заклади охорони здоров’я забезпечені всім необхідним, медичні працівники готові надавати своєчасну допомогу, в тому числі - екстрену", - підкреслив Михайло Черняк.

 

Директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Олександр Галацан повідомив присутніх про організацію роботи медичних закладів регіону в умовах підвищення захворюваності на грип та ГРВІ.

 

За його даними, епідеміологічна ситуація з грипу та ГРВІ у Харківській області з грудня 2015 року загострилася. Так, з початку 2016 року до закладів охорони здоров’я області звернулося 29 тис 147 осіб з приводу грипоподібних захворювань. При цьому, питома вага дітей склала майже 50% (14 тис 546 ). Майже 70% з тих, хто захворів, - це мешканці міста Харкова.

 

Після завершення наради голова районної державної адміністрації Степан Масельський разом з керівниками медичної та санепідеміологічної галузей Балаклійщини обговорили стан захворюваності на грип та ГРВІ в районі.

 

За повідомленням головного лікаря КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" Марини Руденко, після призупинення навчально-виховного процесу в школах, почала різко падати захворюваність. Звернення до лікарських закладів зменшились втроє.

 

"Якщо на минулому тижні проводилась госпіталізація 10-12 дітей за добу, то зараз 2-3", - повідомила Марина Олексіївна.

 

Крім цього, наголошено на необхідності здійснення попереджувальних заходів.

 

Степан Масельський доручив підготувати розпорядження про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах ще на 3 дні.

 

Також заплановано підготувати районну Програму перевезення пільгових категорій громадян Балаклійського району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь