line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підготовка Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району триває

25 січня відбулася розширена апаратна нарада голови райдержадміністрації Степана Масельського з керівниками структурних підрозділів РДА, керівниками підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Найбільша увага керівника району була акцентована на розробці Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2016 рік.

 

Степан Масельський зазначив, що залишилося два тижні до чергової сесії Балаклійської районної ради на якій розглядатиметься дане питання. Нам необхідно детально вивчити усі пріоритетні напрямки розвитку Балаклійського району, включити їх до Програми і весною розпочати ремонти, реконструкції, т.д.

 

Не менш важливим, було медичне питання. Головним лікарям доручено проводити моніторинг ситуації по захворюванням на грип та ГРВІ, а також здійснювати контроль за виїздом бригад швидкої допомоги до населених пунктів.

 

Головний лікар КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Людмила Краснокутська повідомила, що розпочався 3 тур вакцинації від поліомієліту.

 

Також на апаратній розглядались питання виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", оформлення субсидії населенням району, реєстрація школярів на пробне ЗНО.

 

Як повідомила Лариса Блудова, начальник управління соціального захисту населення РДА, за минулий тиждень за субсидією звернулась 201 сім’я, а загалом цей показник складає 14 988 звернень.

 

Крім цього, голова РДА наголосив на необхідності здійснення більш якісної розчистки автомобільних доріг Балаклійському району з внесенням піщано-соляних сумішей.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь