line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Чи збудують в Балаклії Біо-ТЕЦ?

IMG 9865Про це йшлося в ході виїзної наради управління паливно-енергетичного комплексу і Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації, яка відбулась у приміщенні Балаклійської РДА.

 

З метою обговорення важливого питання до Балаклії приїхали працівники управління паливно-енергетичного комплексу ОДА на чолі з начальником Олексієм Белоцьким та представники науково-виробничого об’єднання "Термосистеми", які разом з головою районної державної адміністрації Степаном Масельським, головою районної ради Олександром Літвіновим та міським головою Іваном Столбовим обговорили можливість реалізації даного проекту.

 

IMG 9821На початку наради, представники НВО "Термосистеми" озвучили своє бачення будівництва Біо-ТЕЦ в Балаклії. Так, передбачається об’єднання двох котелень по вул. Леніна та пл. Ростовцева в одну, яка будуватиметься на майданчику по вул. Леніна, 64 і забезпечуватиме теплом центральну частину міста. Основними перевагами проекту є виробництво тепла і електроенергії, робочі місця, відмова від газу, модернізація систем теплопостачання. Переважна більшість проекту фінансуватиметься за кошти інвесторів.

 

Потім представники компанії відповіли на запитання керівників Балаклійського району.

 

Голова РДА Степан Масельський зазначив, що реалізація проекту потребує дуже ретельного вивчення.

 

"Так, як будівництво Біо-ТЕЦ передбачене на території міста, то спочатку необхідно мати санітарно-екологічні висновки. Якщо буде забруднюватися навколишнє середовище або створюватимуться незручності для населення, то це відразу неприйнятно. Не менш важливим пунктом є сировинна база. Щоб не залишитись без палива, потрібне безперебійне постачання деревної тріски або пілетів з луски соняшника на якій працюватиме об’єкт", - зауважив Степан Іванович.

 

IMG 9867Крім цього, представникам НВО "Термосистеми" рекомендовано розглянути можливість будівництва Біо-ТЕЦ в Червоному Дінці, зважаючи на те, що котельна в цьому населеному пункті працює лише на 25% своєї потужності.

 

Підводячи підсумки наради Степан Масельський зазначив, що перш ніж прийняти відповідне рішення, необхідно здійснити глобальний аналіз складових з усіма позитивними і негативними моментами.

 

На даний час триватиме вивчення можливості будівництва в Балаклії Біо-ТЕЦ на альтернативному паливі.

 

IMG 9817IMG 9853IMG 9869

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь