line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ігор Райнін розповів, які проекти вдалося запровадити на Харківщині завдяки фінансовій децентралізації

rainin i lУ 2015 році зведений бюджет регіону отримав додатково 4,5 млрд. грн., повідомив голова ХОДА, виступаючи 25 січня в ефірі телеканалу NewsOne. "Нинішня влада – перша, яка відмовляється від своїх централізованих повноважень на користь регіонів, — підкреслив голова Харківської облдержадміністрації, будучи гостем програми "По суті".

 

– У запропонованих змінах до Конституції я бачу розподіл повноважень на користь регіонів, на користь громад. Влада стає ближчою до населення, і це позитив".

 

Ігор Райнін зазначив, що, завдяки проведеній у 2015 році фінансовій децентралізації, до 454 місцевих бюджетів області надійшло додатково 4,5 млрд грн.

 

"Ми говоримо про ті обсяги фінансових коштів, які залишилися у розпорядженні обласного, районних, міських та сільських бюджетів. Сама громада, сам регіон може користуватися цими фінансами. Так, цього року ми в Харківській області відновили будівництво метро за рахунок фінансів місцевих бюджетів, ані копійки з державного бюджету ми не отримали. Будується філармонія, і ми плануємо, що вже в першому півріччі 2016 року цей об’єкт буде запущений. У Барвінківському районі відновили аварійний міст, який люди просили років 15. Триває газифікація сіл. Завдяки цим коштам, що залишилися на місцях, ми минулого року відкрили 8 дитячих садків», – навів приклади керівник ХОДА. Він також підкреслив, що разом із збільшенням обсягу коштів, що залишаються на місцях, має посилюватися й фінансовий контроль. "І якщо безпосередньо у змінах до Конституції цього немає і не може бути, то ті нормативно-правові акти, які будуть супроводжувати зміни до Конституції, це передбачають", - пояснив Ігор Райнін.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь