line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про грип та поліомієліт

Як повідомив директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА Олександр Галацан, за вихідні захворюваність на грип і гострі респіраторні захворювання в нашому регіоні знизилася більш, ніж удвічі, а 25 січня в Харківській області стартував третій раунд імунізації проти поліомієліту.

 

"Протягом останніх трьох днів ми бачимо чітке зменшення звернень з приводу ГРВІ. Якщо три дні тому на екстрену медичну допомогу надходило близько 500 викликів на добу від жителів міста Харкова та області, то за минулу добу надійшло близько 230 викликів. При цьому саме на неділю, як правило, припадає найбільша кількість викликів. Якщо на минулий понеділок у нас було 3 300 хворих, то на сьогодні ми зафіксували 934 випадки. Для медиків це переконливий показник того, що захворюваність зменшується", - розповів Олександр Галацан.

 

Він також повідомив, що згідно з даними обласного управління санітарно-епідеміологічної служби, епідпоріг в Харківській області не буде перевищений.

 

Всього, за даними Департаменту охорони здоров'я ХОДА та обласної санепідслужби, з листопада в Харківській області на ГРЗ захворіли майже 101 тисяча чоловік. У 59 з них підтверджено грип АH1N1 (36 - діти). У результаті ускладнень грипу померло 11 осіб: 10 чоловіків і 1 жінка.

 

*   *   *

 

25 січня в Харківській області стартував третій раунд імунізації проти поліомієліту. В ході вакцинації проти поліомієліту передбачається прищепити 237 тисяч дітей, з них 130 тисяч - у місті Харкові. За даними на 1 лютого, вже щеплено 27% від загальної кількості дітей, що підлягають імунізації.

 

"Під час третього раунду прищеплюються діти від 2 місяців до 10 років. Імунізація дітей, яким досі не робили щеплення, проводиться шляхом ін'єкції інактивованої вакцини ІПВ високої якості. Таких дітей у нас всього 3000. Решта дітей проходять повторну ревакцинацію вакциною ОПВ, яка крапається на язик. Ми бачимо, що ця вакцина дає дуже хороші результати, за час перших двох турів не було зафіксовано жодного випадку вираженої побічної дії, - зазначив Олександр Галацан. - Тому ми пропонуємо батькам дуже уважно поставитися до цього питання і прийти до поліклініки для щеплення. Усі медустанови області забезпечені вакциною в достатній кількості".

 

За словами директора Департаменту охорони здоров'я, розрахунковий час проведення третього раунду імунізації - 2 тижні. Але його, швидше за все, продовжать ще на тиждень, до середини лютого. Це пов'язано з попередньою підвищеною захворюваністю на ГРВІ та грип в області.

 

На сьогодні з 7 072 дітей Балаклійського району, що підлягають імунізації проти поліомієліту, 42% вже вакциновано.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь