line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Найбільш дієвим методом профілактики грипу є вакцинація

IMG 02472 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якої розглянуто питання захворюваності населення району на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції та заходи щодо профілактики.

 

Головний спеціаліст Балаклійського РУ ГУ Держсанепідемслужби України у Харківській області Олена Шумкова доповіла, що ситуація із захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції в районі ускладнилась.

 

За результатами моніторингу захворюваності перевищений середньосезонний показник захворюваності на грип та ГРВІ в 2,4 рази.

 

Станом на 01.02.2016 по району вірус грипу А(H3N2) лабораторно підтверджено у 4 чоловік та у 1 чоловіка вірус пара грипу, які знаходились на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КЗОЗ БРР "БЦКРЛ" та один випадок грипу встановлено клінічно (обласна клінічна інфекційна лікарня м. Харків).

 

IMG 0209Найбільш дієвим методом профілактики грипу є вакцинація, але в перед епідемічний сезон в районі замало щеплено проти грипу. В епідсезон 2015-2016 рр. щеплення проти грипу проведено 39 особам, з них 15 - учні школи - інтернату, 16 - працівники підприємств, 8 - особи з групи ризику, які щеплювались за власні кошти.

 

Адміністрацією району з 19 по 27 січня 2016 року (в період найбільшого показника захворюваності за попередніми діагнозами) були запроваджені обмежувальні заходи в загальноосвітніх навчальних закладах у зв’язку з несприятливими погодними умовами, що частково знизило захворюваність дітей шкільного віку на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

 

За результатами засідання з метою недопущення подальшого епідемічного ускладнення по грипу та ГРВІ в районі, комісія затвердила низку заходів.  

          

IMG 0211Так, вирішено проводити роботу по запобіганню поширення захворюваності, організувати забір матеріалу від хворих на грип та ГРВІ з метою ідентифікації збудника, лабораторними методами забезпечити лікувальні заклади району незнижувальним запасом лікарських засобів, вжити заходи по наданню медичної допомоги хворим цілодобово, а також у вихідні та святкові дні, виділити приміщення в амбулаторно-поліклінічній службі для окремого прийому хворих на грип та ГРВІ.

 

Крім цього, проводити нагляд за підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності, щодо забезпечення дотримання оптимальних параметрів мікроклімату приміщень в осінньо-зимовий період відповідно до вимог санітарних норм, здійснювати щоденний облік відсутніх дітей в ЗОШ та ДНЗ району, про що інформувати Балаклійську районну філію ДУ "Харківський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України" і т.д.

 

IMG 0219IMG 0267IMG 0223 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь