line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Питання сплати коштів за використаний газ знову серед актуальних

IMG 68683 лютого  в приміщенні Петрівської сільської ради голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян, під час якого жителі Петрівського порушили велику кількість нагальних питань.

 

Найбільше звернень стосувалось сплати коштів за газопостачання. Степан Іванович черговий раз проінформував та наглядно продемонстрував громадянам, як правильно заповнювати квитанції за використаний природний газ.

 

IMG 6862"Вам необхідно власноруч заповнити квитанцію, у якій вказати фактичний показник використаного газу за відповідний місяць і сплатити цю суму", - зазначив голова РДА. 

 

Керівники навчальних закладів, які розташовані на території ради, також озвучили свої проблеми. Так, в Петрівському ДНЗ та Петрівській ЗОШ постало питання заміни старих дерев’яних вікон на енергозберігаючі, а в Петрівському професійному аграрному ліцеї – харчування учнів пільгових категорій.

 

Голова РДА наголосив на необхідності написати міні-проекти та підготувати всю необхідну документацію по заміні вікон і подати їх до конкурсного комітету обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє". Крім цього, буде розглянуто ситуацію з харчуванням ліцеїстів-пільговиків.

 

IMG 6812

Жителів вулиці Свердлова турбує питання централізованого водопостачання.

 

Степан Масельський в телефонному режимі доручив спеціалістам КП "Балаклійський водоканал" вивчити ситуацію по ремонту водогону і терміново проінформувати. 

 

В ході прийому також порушувались питання надання матеріальної допомоги, ремонту автошляхів та даху сільського клубу, оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги, підвозу школярів та дошкільнят до місця навчання, встановлення дорожнього знаку та розмітки "Пішохідний перехід".

 

IMG 6807Степан Масельський запевнив представників територіальної громади у тому, що всі питання будуть ретельно опрацьовані, а їх вирішення перебуватиме на особистому контролі керівництва району.

 

Також відбулось обговорення основних аспектів Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

 

IMG 6825IMG 6830IMG 6836


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь