line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Нове обладнання в школи для навчального процесу

8 лютого під керівництвом голови РДА Степана Масельського відбулася щотижнева розширена апаратна нарада, за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Традиційно, були розглянуті питання соціально-економічних показників розвитку Балаклійщини.

 

 

В ході апаратної голова РДА значну увагу приділив навчальним закладам. Так, Степан Масельський наголосив на необхідності заміни старого і придбання нового обладнання для загальноосвітніх шкіл району, а саме: комп’ютерної техніки, інтерактивних дошок, приладів для класів хімії, фізики і т.д.

 

Головний спеціаліст Балаклійського РУ ГУ Держсанепідемслужби України у Харківській області Олена Шумкова доповіла, що на сьогодні в два рази знижена захворюваність по Балаклійському району на грип та ГРВІ, а епідемічний поріг становить -34,1%.

 

Незважаючи на покращення ситуації із захворюваністю, головним лікарям доручено продовжувати моніторинг ситуації.

 

Комунальним службам рекомендовано проводити більш якісну роботу по відслідковуванню боржників за використані житлово-комунальні послуги.

 

Крім цього, обговорено питання рівня заробітної плати працівників задіяних в сільському господарстві, перевезення пільгових категорій громадян, проведення тендерів бюджетними закладами та органами місцевого самоврядування, стану лісозахисних смуг на території Балаклійського району.

 

За результатами розгляду порушених питань голова районної державної адміністрації Степан Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь