line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підведені підсумки роботи комісії з питань евакуації

tushchenko10 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко провів засідання районної комісії з питань евакуації. На порядок денний було винесено одне питання, що стосувалось підсумків роботи районної комісії з питань евакуації у 2015 році та постановки завдань на 2016 рік.

 

У своєму виступі завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Тарасенко озвучив основні напрямки діяльності комісії у 2015 році. Так, протягом року проведено штабне тренування з евакуації населення при виникненні НС, пов’язаних з аваріями на арсеналах, складах боєприпасів. До тренування залучалися – районна евакокомісія, керівний склад 65 арсеналу (в/ч А 1352), залізнична станція "Балаклія", районні спеціалізовані служби цивільного захисту. Одним із головних питань була перевірка готовності евакоорганів району до проведення евакуаційних заходів у разі загрози або виникненні НС.

 

Проведені перевірки, уточнення та коригування плану евакуації населення при НС техногенного і воєнного характеру.

 

Протягом року здійснювалося коригування плану евакуації населення, яке проживає в населених пунктах, що знаходяться у зонах можливого затоплення, хімічного ураження, районах виникнення стихійних лих (масових лісових пожеж, паводків, підтоплень, інших надзвичайних ситуацій (у тому числі, пов’язаних із можливими терористичними проявами та аваріями на залізничному транспорті).

 

Уточнені розрахунки транспортного забезпечення. Поновлені наряди на подачу автотранспорту (угоди з автоперевізниками). Уточнені списки комісії з питань евакуації, збірних (приймальних) пунктів евакуації. Проведені навчання з перевірки функціональних обов’язків керівного складу евакоорганів району та служб цивільного захисту.

 

Проведено уточнення карти-схеми плану евакуації населення, відомостей щодо розподілу приміщень для розселення населення.

 

Через засоби масової інформації (газета "Вісті Балаклійщини" та місцеве радіомовлення) періодично до населення району доводяться Правила дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Передбачено також медичне, транспортне забезпечення, охорона громадського порядку та інші види забезпечення під час проведення евакуаційних заходів.

 

За підсумками засідання комісії були окреслені основні пріоритетні завдання на 2016 рік.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь