line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Життя – це те, що більше за все цінуємо і менше всього бережемо

IMG 0990Саме з цих слів, цитуючи видатного філософа Жана де Лабрюйєра, головний лікар КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" Марина Руденко розпочала засідання медичної ради з питання підведення підсумків діяльності медичних закладів району в 2015 році.

 

Серед почесних гостей, які взяли участь у заході були: голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, голова Харківського обласного комітету профсоюзу робітників охорони здоров’я Альона Благовещенська, головний лікар КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Людмила Краснокутська.

 

IMG 1010У своїх виступах головні лікарі, їх заступники та завідувачі відділень озвучили специфіку своєї роботи, досягнення та перспективи майбутнього.

 

Так, з метою підвищення якості надання медичних послуг населенню Балаклійського району та зміцнення матеріально - технічної бази лікувальних закладів, як ніколи, у 2015 році з'явилась можливість виділяти значні кошти з районного бюджету. В результаті були проведені ремонти у 80% медичних закладів на селі, здійснювались ремонти поліклінічного відділення, денного стаціонару, мінялись вікна, двері, придбавалось медичне обладнання, 100% замінений м’який інвентар у лікарні.

 

IMG 1045Крім цього, озвучена цифра пролікованих осіб у 2015 році, що склала 14344 чол. Зросла кількість відвідувань населенням медичних закладів з метою профілактики, що дає надію на небайдужість людей до свого здоров’я і в той же час можливість вчасно виявити захворювання.

 

Лариса Донченко проінформувала, що у минулому році народилось 636 дітей, з них 404 міського і 232 сільського населення, а також 3 двійні. Загалом народжуваність стабільно залишилась на рівні минулих років.

 

IMG 1065Також були обговорені завдання на поточний рік. Передбачається завершити ремонти медичних закладів першої ланки, розпочати травматологічне, ВАІТ, дитяче, інфекційне, неврологічне, терапевтичне, продовжити поліклінічне відділення, здійснювати придбання медичного обладнання.

 

Підводячи підсумки наради голова РДА Степан Масельський подякував медикам за роботу і запевнив, що з районного бюджету, і надалі будуть спрямовуватись значні кошти на медичні заклади.

 

IMG 1128"Вчора на сесії районної ради були виділені кошти на медичну галузь, тому вже зараз розпочинайте їх освоювати. З першочерговими задачами ми визначились, тому продовжуємо рухатись у напрямку підвищення якості надання медичних послуг населенню району та зміцнення матеріально - технічної бази лікувальних закладів", - зазначив Степан Масельський.

 

Довідково: за підсумками роботи у 2015 році Балаклійська лікарня зайняла ІІ місце в обласному рейтингу медичних закладів Харківщини.

 

IMG 0997IMG 1092IMG 1038


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь