line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Житлові субсидії - це не програма для бідних. Заступник міністра соцполітики

Під час візиту до Харкова Віталій Мущинін розвінчав три найпопулярніших міфи про субсидії. "До Міністерства соціальної політики надходить багато звернень з приводу того, що нібито людям можуть відмовити в призначенні субсидії за наявності заборгованості за комунальні послуги. Це - міф. Ніяким порядком таке не передбачено. Люди, які мають заборгованість за житлово-комунальні послуги, можуть оформити житлову субсидію", - підкреслив заступник міністра соціальної політики під час прес-конференції 11 лютого.

 

Також Віталій Мущинін назвав неправдивою інформацію про те, що після оформлення субсидій господарі квартири не зможуть подарувати її або продати.

 

"Третій міф - найголовніший. Міф про те, що житлові субсидії - це програма для бідних. Житлові субсидії - це не допомога, ми не даємо гроші громадянам, щоб вони оплачували комунальні послуги. Ми сьогодні даємо громадянам можливість економити свої доходи, тобто платити тільки ту вартість комунальних послуг, яку дозволяє сімейний бюджет. Це європейський підхід", - зазначив заступник міністра соцполітики.

 

Він уточнив, що в даний момент програмою житлових субсидій в Україні вже охоплено майже 5,6 млн сімей. За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги, в Харківській області субсидії вже призначені 359 тисячам громадян.

 

"І на сьогодні в роботі знаходиться 371 тисяча справ на оформлення субсидій. Люди продовжують оформляти субсидії, бо це стало просто зробити", - підкреслив Юрій Шпарага.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal