line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Перспективи балаклійсько-німецького співробітництва

IMG 115712 лютого з робочим візитом до Балаклії завітав експерт з підтримки місцевих органів самоврядування Німецького товариства міжнародного співробітництва "Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" Матіас Елгер.

 

IMG 1164У зустрічі з високим гостем взяли участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський, його заступники, голова районної ради Олександр Літвінов, міський голова Іван Столбовий, керівники освітньої та медичної галузей Балаклійського району.

 

Метою візиту пана Елгера стало вивчення ситуації навколо внутрішньо-переміщених осіб: їх кількості, умов проживання, можливих проблем і допомоги.

 

IMG 1210Як зазначив експерт, Уряд Німеччини створив значний фонд для підтримки переселенців України. Перед організацією GIZ керівництвом країни поставлена задача освоїти кошти в Харківській, Запоріжській та Дніпропетровській областях.

 

Програма включає в себе чотири компоненти підтримки:

- Державній службі надзвичайних ситуацій

- Соціально-психологічна допомога

- органам місцевого самоврядування

- розвиток соціальної інфраструктури.

 

IMG 1247Матіас Елгер також детально ознайомив присутніх зі специфікою та напрямками роботи.

 

Далі у формі "запитання - відповідь" пан Матіас надав роз’яснення учасникам зустрічі. Ним було наголошено на необхідності якомога швидше визначатись із пріоритетами і розпочинати готувати заявки на гранти.

 

IMG 1220Підсумовуючи, Степан Масельський зазначив, що Балаклійська районна державна адміністрація з надією сподівається на співпрацю в рамках проекту спрямованого на підтримку місцевих органів самоврядування в роботі з внутрішньо переміщеними особами та мешканцями міста і району.

 

Крім цього, голова РДА висловив надію на зміцнення і розвиток довірчих партнерських відносин між Балаклійською районною державною адміністрацією і Урядом Федеративної Республіки Німеччина в подальшому.

 

IMG 1167IMG 1183IMG 1236


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь