line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова райдержадміністрації Степан Масельський провів виїзний прийом громадян Червоногусарівської сільської ради

IMG 1460Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів  виїзний прийом громадян у селі Червона Гусарівка. Зі своїми проблемами до керівника району звернулися жителі громади як з особистих питань, так і загально-громадських.

 

 

 IMG 1440Зокрема, під час прийому громадян порушувалися питання завершення ремонту дороги по вулиці Набережній, вирубки сухих дерев на кладовищі, пільгового перевезення пенсіонерів, «дітей війни» та ветеранів праці. Дані питання голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав відповідні доручення сільському голові виконати до травневих свят дорожні роботи та провести на належному рівні заходи щодо благоустрою населеного пункту.

 

Також в ході прийому до голови райдержадміністрації звернувся житель села з питанням заміни елементів системи водопостачання у багатоквартирному житловому будинку. Для вирішення цієї проблеми голова райдержадміністрації Степан Масельський доручив сільському голові В’ячеславу Кононову на найближчому засіданні сесії розглянути питання щодо створення комунального підприємства для обслуговування даного будинку, провести ремонтні роботи по заміні труб водопостачання, встановити прилади обліку та тарифи за використані послуги. Крім того, тримати на постійному контролі стан сплати населенням за надані послуги.

 

По закінченню виїзного прийому громадян голова районної державної адміністрації Степан Масельський та сільський голова В’ячеслав Кононов обговорили актуальні питання соціально – економічного розвитку  села.

 

IMG 1446IMG 1469IMG 1468


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь