line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У навчальних закладах району вшанували Героїв Небесної Сотні

У загальноосвітніх навчальних закладах Балаклійщини відбулись заходи із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

 

 

Так, 19 лютого для учнів Балаклійського ліцею перші уроки розпочались п’ятихвилинками, Гімном України та вшануванням хвилиною мовчання загиблих на майдані Незалежності в лютому 2014 року. Учні – учасники екскурсії до Києва - поділились враженнями від побаченого на вулиці Інститутській та тим, як вони вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Учні переглянули відеофільм «Історичні факти про Майдан». Цього дня ліцеїсти взяли участь у відкритті фотовиставки Мстислава Чернова «Майдан. Мужність, воля та біль» у районному Будинку культури. В шкільній бібліотеці була розгорнута тематична виставка «Борці за незалежність України». Протягом тижня з учнями будуть проведені уроки Пам’яті «Революція гідності: від минулого до сьогодення», класні години «Герої не вмирають».

 

У Балаклійській ЗОШ   І-ІІІ ст. № 1 імені О.А.Тризни проведено загальношкільний урок «20 лютого – День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». У шкільній бібліотеці працювала тематична виставка та проводився коментар до неї. Група лекторів із числа старшокласників під керівництвом учителя історії Ю.В.Калугіної для учнів 5-11 класів прочитали лекції, після яких учні переглянули відеоряд «Україна. Майдан.Революція гідності». Заступником директора з виховної роботи Семененко Л.А. разом із учителями історії для учнів 9-11 класів проведено тематичне засідання «Ідеали демократії, прав і свобод людини».

 

Учні Балаклійської ЗОШ № 2 взяли участь у мітингу-реквіємі «Пам’яті загиблих на Майдані присвячується», ознайомились із поетичним доробком Кості Оверченка «Майдану віщий грім», переглянули та обговорили відеофільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила». Взяли участь в оформленні фотовиставки «Небесна Сотня».

 

В Червонодонецькій першій школі ранок 19 лютого розпочався урочистою лінійкою «Герої не вмирають» із запаленням свічок пам’яті та хвилиною мовчання. Під час проведення лінійки використовувались державні символи України Гімн, Прапор та Герб. Протягом дня члени лекторської групи разом із класними керівниками Л.І.Товарницькою   і Борейко В.В. виступили перед учнями середніх і старших класів про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувались у листопаді 2013 – лютому 2014 року, та про їх учасників.

 

У Червонодонецькій ЗОШ № 2 зранку учні та педагоги зібрались на лінійку, яка розпочалась з Гімну України, щоб у скорботі низько схилити голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито в наш мирний час. Емоційні виступи учнів, вчителів, присвячені Героям Небесної Сотні - борцям за незалежність України, глибоко сколихнули   серця і душі всіх присутніх. Закінчилась лінійка хвилиною мовчання на честь загиблих на Майдані.

 

У Вербівській ЗОШ навчальний день розпочався загальношкільною лінійкою – реквіємом на честь загиблих Героїв Майдану в лютому 2014 року. Протягом дня працювала лекторська група учнів 9-11 класів з теми «Герої Небесної Сотні. Герої не вмирають», яку допомогла їм підготувати учитель історії Капустянська О.І. Члени учнівського комітету провели музичні перерви «Музика Незалежності».

 

Директор Чепільської школи Зубков О.П. на тематичній лінійці для учнів школи нагадав трагічні події того страшного року, прозвучали Гімн України та Гімн Небесної Сотні. Пам’ять героїв було вшановано хвилиною мовчання. Після лінійки дітям було показано документальний фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила». Класними керівниками були проведені бесіди « На варті наших душ – Небесна Сотня», «Герої не вмирають», « Небесна Сотня на сторожі гідності».

 

У Яковенківській школі цей день розпочався загальношкільною лінійкою, де вшанували Героїв Небесної Сотні та Революції гідності. Після цього в кожному класі пройшли тематичні заходи. В початкових класах пройшла класна година «А сотня відлетіла в небеса». Розмова йшла про те, що Україна – наша рідна земля, а починається вона з рідної домівки, школи, села…» Згадали події листопада 2013 та лютого 2014 року.

 

Діти читали вірші, присвячені героям Небесної Сотні. Для учнів 5-7 класів проведена класна година «Небесна Сотня. Герої не вмирають». Діти переглянули та обговорили відеофільм, читали вірші, прослухали музичні твори в пам’ять про загиблих. А в кінці вони написали враження про почуте і побачене.

 

Героям Небесної Сотні, Революції гідності були присвячені заходи, що пройшли в 8-9 класах. Діти обговорили події, що змінили історію нашої держави. Переглянули відеофільм, ділились своїми думками.

 

Учні 11 класу провели урок-реквієм «Зима, що нас змінила». Основна думка заходу – боротьба українського народу за незалежність, за права і свою гідність. Діти читали вірші, згадували хронологію тих пам’ятних подій, прослухали аудіозапис «Звернення сина до матері».

 

Цього дня в Червоногусарівському навчально-виховному комплексі   відбулась тематична лінійка, присвячена вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні. На столі – запалена свічка, ікона Божої Матері у вишитому рушнику, колоски пшениці, квіти з чорною стрічкою…. Під звуки Державного Гімну України розпочинається лінійка. У своєму вступному слові директор закладу Гуменюк В.О. сказала, що сьогоднішній захід – данина пам’яті мужнім нашим співвітчизникам, які у листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. На жаль, це трагічна сторінка в нашій історії. Шанс на зміни дістався нам дорогою ціною…. Сьогодні в Україні віддають належну шану тим, хто не вагаючись здійснив громадянський подвиг, хто ціною власного життя захищав демократичні цінності й національні інтереси.

Педагог-організатор М.О.Юріна продемонструвала присутнім комп’ютерну   презентацію «Герої Небесної Сотні», підготовлену нею разом з президентом закладу Шабетею Д. та прем’єр-міністром закладу А.Окомельченко, учнями 10 класу. Скорботною хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих під час Революції гідності.

 

1

 23478

 

 

 

 

 

 

 

 

У   нашій   пам’яті ви назавжди лишились.

Історія одна, а ви – її частина.

Ви тільки знайте, браття, ми за вас молились

І молимось: за вами – ненька Україна!

 

Хай пам’ять про мужніх і сміливих громадян України, що віддали своє життя заради щасливого майбутнього своєї   Батьківщини, згуртує усіх нас, дасть силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави!

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь