line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Зелений туризм - як потужний імпульс соціально-економічного розвитку сільських територій

IMG 1992Розвиток сільського та екологічного туризму є одним із пріоритетних напрямків державної політики в галузі туризму. Для розвитку зеленого туризму в Україні існують усі передумови, адже наша країна багата різноманітними пам’ятниками природи, історії культури, національними традиціями, можливостями отримання екологічно чистих продуктів, відпочинку в мальовничих умовах.

 

IMG 1947Останнім часом у більшості регіонів України розвитку туризму приділяється пильна увага. У процесі починають брати участь господарюючі суб'єкти, які ніколи не розглядали його як галузь економіки, здатну приносити значний дохід.

 

 

 

З метою підтримки підприємницьких ініціатив сільських мешканців у сфері зеленого туризму в Балаклійському районі відбувся семінар-тренінг для керівників органів місцевого самоврядування "Сільський зелений туризм як ресурс розвитку об’єднаних громад". У даному заході прийняли участь також заступники голови районної державної адміністрації, голова районної ради Олександр Літвінов, працівники культурної галузі та районні ЗМІ.

 

Про реформу місцевого самоврядування в Україні та планування розвитку територій проінформувала директор Харківського регіонального Офісу з підтримки реформи місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади Діана Баринова. Про перспективи для сільських мешканців та розвитку територій у сфері "зеленого туризму" заслухано інформацію доцента ХРІ НАДУ при Президентові України, керівника проектів громадської організації "Інститут соціальної політики регіону" Олега Кулініча. Так, за його словами, зелений туризм може стати потужним кроком у розвитку Балаклійського району, який надасть можливість знайти додаткові кошти для розвитку територій. Але для цього важливо навчити людей, як розвивати зелений туризм, використовуючи досвід інших країн у цій сфері.

IMG 1932IMG 1974IMG 2015IMG 1985


IMG 1981
IMG 1997

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь