line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Балаклійському районі розпочала роботу поліцейська система патрулювання

IMG 189824 лютого з 8-ої години ранку розпочали патрулювання територій Балаклійського району 4 групи патрульної служби.

 

 

 

 

Територія Балаклійського району поділена на 4 зони – сектори:

 

І сектор – територія обслуговування м.Балаклія;

 

ІІ сектор – територія обслуговування Савинської селищної, Борщівської, Бригадирівської, Вербівської, Веселівської, Вишнівської, Залиманської, Морозівської, Пришибської, Яковенківської сільських рад;

 

ІІІ сектор – територія обслуговування Асіївської, Гусарівської, Лозовеньківської, Петрівської, Протопопівської, Червоногусарівської, Чепільської, Шевелівської сільських рад;

 

ІV сектор - територія обслуговування Андріївської, Червонодонецької селищних, Міловської, П'ятигірської, Шебелинської сільських рад.

 

До складу секторів реагування входять чотири групи реагування патрульної поліції, кожна включає інспектора та поліцейського.

 

Кожна група швидкого реагування патрульної поліції закріплена за відповідним сектором, працює у цілодобовому режимі і здійснює безперервне патрулювання по певному маршруту, що дає можливість скоротити час реагування поліції на заяви та повідомлення громадян.

 

До функціональних обов’язків поліції увійшли функції ДАІ та патрульної служби.

 

Головне завдання груп реагування патрульної поліції – це служіння суспільству, реалізація концепції "поліція та громада", забезпечення публічної безпеки і порядку, охорона прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидія правопорушенням, налагодження та підтримка партнерських відносин з населенням, територіальними громадами, органами влади для ефективного виконання поліцейських функцій та підвищення рівня довіри громадян до поліції, запобігання та припинення насильства у сім’ї.

 

Крім того, патрульна поліція буде проводити профілактичні заходи з особами, які перебувають під адміністративним наглядом, надавати допомогу населенню, здійснювати комунікацію з територіальними громадами, контролювати дотримання правил дорожнього руху.

 

Такий широкий спектр повноважень дозволить максимально наблизити поліцейський сервіс до населення, надати допомогу у невідкладних ситуаціях до прибуття слідчо-оперативної групи, медиків або рятувальників.

 

IMG 1891IMG 1904IMG 1900


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь