line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова РДА Степан Масельський прийняв участь у селекторній нараді обласної державної адміністрації

IMG 8962Про стан розрахунків споживачів за електричну енергію та природний газ, за надані послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, та про стан отримання суб'єктами господарювання області дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів говорили сьогодні на обласній селекторній нараді під головуванням заступника голови облдержадміністрації Євгенія Шахненка.

 

У селекторній нараді прийняли участь голова райдержадміністрації Масельський С.І., голова районної ради Літвінов О.М., керівники житлово-комунальних підприємств району, відповідальні працівники райдержадміністрації та представники районних ЗМІ.

 

Як повідомив начальник Управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Олексій Белоцький, за січень 2016 року споживачі області розрахувалися за електроенергію на 83%. Що стосується природного газу, то населення та бюджетні споживачі розрахувалися за січень лише на 22%, що значно менше аналогічного періоду 2015 року (66%). При цьому загальна заборгованість зросла вдвічі і на початок лютого становила майже 1,3 млрд грн. У повному обсязі споживачі області розрахувалися за послуги водопостачання та водовідведення. Загальні розрахунки склали 111%, при цьому населення розрахувалося на 152%.

 

Питання дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології знаходиться на постійному контролі керівництва облдержадміністрації. Проте на даний момент у регіоні не існує єдиного списку підприємств, які зобов'язані відповідно до закону оформляти екологічні дозвільні документи.

 

«Зараз ми спільно з ГУ Державної фіскальної служби в Харківській області створимо базу платників екологічного податку. У реєстрі будуть вказані всі підприємства, які повинні оформити відповідні види дозволів», - підкреслив Євгеній Шахненко.

«Коли буде така база, ми разом з екоінспекцією зможемо ефективно працювати з підприємствами у відповідності з нормами закону. Хочу зазначити, що деякі керівники районів вже мають чіткі списки підприємств, які повинні працювати за дозвільними документами, наприклад, Богодухівський та Валківський райони», - повідомив заступник керівника облдержадміністрації.

 

IMG 8966IMG 8959

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь