line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Розвиток фізичної культури і спорту розглянуто на робочій нараді зі спортивним активом району

IMG 8973Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський спільно з головою районної ради Олександром Літвіновим провели робочу нараду зі спортивним активом Балаклійського району.

 

 

 

IMG 8980У нараді також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, керівники спортивних закладів, тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл, представники спортивної громадськості та районних ЗМІ. Розпочинаючи нараду, Степан Іванович Масельський представив спортивному активу новопризначеного начальника відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації – Кунденка Сергія Вікторовича.

 

IMG 8981В ході наради проаналізовано стан справ фізичної культури та спорту в районі у 2015 році та розглянуто перспективи розвитку галузі у поточному році. Так, розвиток фізичної культури та спорту в районі здійснюється відповідно до “Соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Балаклійському районі на 2014-2018 роки”.

 

 

IMG 8974Одним із головних напрямів розвитку спорту в районі є розвиток дитячо-юнацького спорту. Велике значення у вихованні спортсменів відіграють дитячо-юнацькі спортивні школи. В ході наради директор Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи Роман Цюпка проінформував присутніх про роботу закладу у 2015 році. Так, у минулому році в приміщенні Балаклійської ДЮСШ завершено капітальний ремонт, фінансування з районного бюджету здійснено на суму 1,4 млн.грн.

 

Велике значення в фізкультурно-оздоровчій та спортивно-масовій роботі займає комунальне підприємство Балаклійської районної ради “Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс “Вимпел”. Завдяки виділеним коштам з районного бюджету проводиться І етап першочергових робіт по усуненню аварійного стану закладу. У 2016 році заплановано з районного бюджету 611 тис. грн. на оплату проектно-кошторисної документації по повному капітальному ремонту, як самого Палацу спорту з басейном, так і прилеглих будівель з благоустроєм території. На даний час триває монтаж даху над плавальним басейном.

 

Про роботу сільської дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Балаклійського району за 2015 рік проінформував директор закладу Микола Пархоменко.

 

Підводячи підсумки наради, Степан Іванович зазначив, що в районі необхідно залучати до занять фізичною культурою і спортом різні верстви населення будь-якого віку, а не тільки дітей та молодь. Спортивні школи та клуби, які нині функціонують в районі, повинні стати передовою ланкою у вирішенні поставлених завдань з фізичного виховання та розвитку спорту, а всі ініціативи від спортивної громадськості обов’язково будуть розглянуті та підтримані районною владою.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь