line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Виїзний прийом в Чепільській сільській раді

IMG 2048Минулого тижня голова райдержадміністрації Степан Масельський провів особистий прийом жителів Чепільської сільської ради.

 

 

 

 

На прийомі до Степана Масельського звернулась пенсіонерка із питанням щодо сплати за газ. Як розповіла жінка, газова служба додає об'єми газу, котрі пенсіонерка не використовує, при тому, що сплачує субсидію. Голова райдержадміністрації докладно роз'яснив про систему оплати на прикладі квитанції. Також пенсіонерка звернулась до Степана Масельського із проханням надати допомогу тяжкохворому чоловіку, на що голова райдержадміністрації відповів, що буде надано необхідний транспорт для перевезення чоловіка у лікарню для проходження перевірки його стану здоров'я.

 

IMG 2071Наступну проблему ,яку обговорили на прийомі, - це вуличне освітлення в селі. Як пояснила Надія Панова, Чепільський сільський голова, у мережі є поломка , через що освітлення працює з перебоями. Електрика в селі немає, тому самотужки визначити причину не вдається. Степан Іванович зателефонував до керівника РЕМ і доручив йому, не гаючи часу, розібратися з цією проблемою.

 

На прийомі розглянули питання ремонту шкільного спортивного залу. Із такою проблемою до керівника району звернувся директор Чепільської школи Олександр Зубков. За дорученням голови райдержадміністрації спеціалістами буде визначено обсяг робіт та складено кошторис їх виконання. Ремонт спортзалу планується зробити цього року.


IMG 2093Після проведення особистого прийому громадян Степан Масельський відвідав відремонтований Чепільський ФАП та поспілкувався з медперсоналом.

Капітальний ремонт в Чепільському ФАПі був закінчений наприкінці минулого року. У рамках проведеної роботи замінені на енергозберігаючі вікна та двері, капітально відремонтовані внутрішні приміщення та збудовано санвузол, встановлено новий енергоефективний газовий котел, є гаряча вода. Відтепер у ФАПі затишно, його колектив працює, а жителі села отримують медичні послуги в гідних та комфортних умовах. Одним із запитань, які пролунали від керівника району, було щодо забезпечення медзакладу ліками для надання першої невідкладної допомоги. З цим, як запевнили Степана Івановича, проблем немає, всі необхідні ліки є.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь