line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Колегія РДА розглянула важливі питання району

IMG 3524Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський за участі голови районної ради Олександра Літвінова провів засідання колегії райдержадміністрації. На засідання колегії були запрошені також представники правоохоронних органів та силових структур, керівники сільськогосподарських підприємств, органів місцевого самоврядування, відповідальні працівники районної державної адміністрації та представники районних ЗМІ.

IMG 3539З питання порядку денного "Про підготовку та проведення весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами району" доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексій Верещака, та заслухано інформацію керівників сільськогосподарських підприємств ТОВ ІАК "Балінвест"; ТОВ "АПК "Донець", СТОВ "Степове".

 

IMG 3531Як зазначив Олексій Верещака, станом на 12 березня поточного року завдяки зимовим опадам та сприятливому температурному режиму після обстеження посівів та відбору монолітів виявлено, що сходи отримані на площі 29,1 тис га або на 96% посіяних площ. Крім того, в районі в сільськогосподарських підприємствах розпочато роботи з посіву ранніх зернових культур. Посіяно 4% запланованих площ 318 га ячменю та 29 га гороху. Загальна потреба в коштах для проведення комплексу весняно-польових робіт у 2016 році складає 338,2 млн. грн., в тому числі на придбання матеріальних ресурсів – 218 млн. грн. Найбільша питома вага у витратах передбачена на придбання паливо – мастильних матеріалів, засобів захисту рослин та мінеральних добрив.

IMG 3585Підсумовуючи розгляд даного питання голова райдержадміністрації Степан Іванович Масельський наголосив на необхідності здійснення постійного моніторингу стану проведення комплексу весняних і літніх польових робіт сільськогосподарськими підприємствами району, проведення моніторингу стану посівів озимих та ярих культур на полях району, організації впорядкування прилеглих територій, узбіч доріг та лісосмуг.

 

IMG 3599Про роботу з попередження соціального сирітства та соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснення контролю за дотриманням прав дітей в сімейних формах виховання доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Молодовець.

 

 

При влаштуванні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пріоритет надається сімейним формам виховання. Приймаючи рішення щодо обрання форми влаштування дітей, які залишилися без батьківського піклування, Балаклійська райдержадміністрація враховує інтереси кожної дитини, дотримується принципів збереження та відновлення родинних зв’язків між дітьми. До інтернатних закладів діти не влаштовуються.

 

IMG 3527На даний час на обліку в службі у справах дітей перебуває 143 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, що складає 1,05 % від загальної кількості дітей району. На первинний облік служби у справах дітей райдержадміністрації за 2015 рік було поставлено 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зі 143 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 135 дітей перебувають в сімейних формах виховання; із раніше влаштованих, залишаються у дитячих державних закладах 6 дітей; 2 дитини перебувають на повному державному забезпеченні у професійних ліцеях на території району.

 

IMG 3516Пріоритетною формою сімейного виховання є усиновлення. На території району проживає 62 усиновлені дитини. За результатами обстежень порушень прав та інтересів усиновлених дітей не виявлено.

 

 

 

Всього в районі в сім’ях опікунів/піклувальників виховується 106 дітей; функціонує 10 прийомних сімей, у яких виховується 13 дітей; та 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому перебуває 7 вихованців. Умови проживання дітей в сімейних формах виховання систематично обстежуються.

 

На території району мешкає 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які вимушено перемістилися з території Донецької та Луганської областей. Всі ці діти шкільного віку, навчаються у загальноосвітніх школах району. Сім’ї мешкають у найманому житлі або у родичів, діти виховуються в належних житлово-побутових умовах, забезпечені усім необхідним. Їх законні представники отримують передбачені законодавством соціальні виплати. Права дітей не порушуються.

 

В літній період планується охопити усіх дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, різними формами оздоровлення і відпочинку.

 

По кожному з питань порядку денного  засідання колегії райдержадміністрації відбулися обговорення та прийняті відповідні рішення.

IMG 3514IMG 3568IMG 3582


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь