line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Одним із стратегічних пріоритетів України є забезпечення її енергетичної незалежності

IMG 9073На сьогодні в Україні одним зі шляхів вирішення питання підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги є енергозбереження – утеплення будинків, вікон, дверей, встановлення лічильників, заміна енергоємних котлів. Після таких заходів економія може сягнути 50 % від вартості комунальних платежів.

 

 

IMG 9043У зв’язку з високими цінами на енергоефективне обладнання та матеріали, державою була розроблена програма пільгового кредитування населення та житлових комплексів. Відтепер частину кредитних коштів за цією програмою відшкодовує держава.

 Питання кредитів у сфері енергозбереження та відшкодування коштів, практичні кроки ОСББ та ЖБК для скорочення витрат на впровадження заходів з енергобереження за державною програмою з енергоефективності розглянуто під час семінару з енергоефективності «Впровадження енергоефективних заходів та відбір проектів в житлових будівлях», який провів перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко.

 

IMG 9056У семінарі також прийняли участь заступник голови районної ради Володимир Чуприн, представник програми з термомодернізації будівель та споруд Комісії Української спілки промисловців та підприємців з розвитку енергетики та енергозбереження Костянтин Єремчук, керуюча ТВБВ № 10020/0475 філії ХОУ АТ “Ощадбанк” Олена Поберій та керівники житлово-комунальних підприємств, ОСББ та ЖБК району.

 

Як було зазначено у ході семінару, вигода від запровадження Програми з енергоефективності полягає в потенційному рості попиту на енергозберігаючі заходи, зменшенні споживання паливно-енергетичних ресурсів та сприянні розвитку галузі енергоефективного будівництва. Населення, яке модернізуватиме своє житло задля енергозбереження, може не лише зменшити суму оплати за житлово-комунальні послуги, але й отримати значну допомогу від держави.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь