line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Обговорено заходи з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи

IMG 4080Головою райдержадміністрації Степаном Масельським головою районної ради Олександром Літвіновим проведено засідання Робочої групи з підготовки та проведення в районі Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи у Балаклійському районі у 2016 році.

IMG 4065На засіданні було детально розглянуто план проведення заходів, члени Робочої групи висловили свої бачення та побажання щодо відзначення пам’ятної дати.

Так, попередньо буде впорядковано пам’ятні знаки жертвам Чорнобильської катастрофи. Керівництво району зустрінеться з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. У загальноосвітніх навчальних закладах району з метою поширення екологічних знань серед молоді заплановано проведення тематичних інформаційно-просвітницьких заходів (лекцій, бесід, зустрічей). Відбудуться тематичні виставки та екскурсії у районному краєзнавчому музеї.


В районному Будинку культури буде діяти фотовиставка Юрія Ворошилова «Чорнобиль. Я там був». У клубних закладах району спільно з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС заплановані тематичні вечори, літературно-музичні композиції, концерти-реквієми, години пам’яті, у бібліотечних закладах відбудуться літературно-музичні вечори, години пам’яті, уроки мужності, години пошани, уроки історичної пам’яті.

IMG 4068В загальноосвітніх закладах району до 26 квітня 2016 року триватиме конкурс творчих робіт "Пам’ятаємо. Не забудемо", дитячих малюнків та плакатів "Чорнобиль очима дітей". Також заплановані лекції, класні години, "круглі столи", перегляд документальних фільмів, оформлення тематичних виставок літератури в шкільних бібліотеках "Чорнобиль – наш біль". Заплановано проведення і спортивних змагань.

 

Обов’язково відбудуться урочисті збори, мітинг-реквієм за участі керівництва району та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відзначення їх нагородами та покладання квітів до пам’ятника "І мертвим, і живим присвячується". Релігійні організації району відслужать поминальні панахиди за жертвами Чорнобильської катастрофи тощо.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal